Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

okulumuzda bisiklet dersi başlıyor 3

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında mehmet özbay tarafından paylaşıldı.

1. mehmet özbay

mehmet özbay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    arkadaşlar 3 . yılına girdiğimiz bisikletli yaşam dersi projesini 03-06-2011 günü sonlandırıyoruz 2010 2011 yılı eğitim yılındaki dersimizde biraz daha sert sürüşler ve daha hızlı manevralar öğretildi ilk halk yarışına gidildi ve ilk şampiyonlarımız oldu
    işte bir yılın özeti hafta sonu sertifika töreni ve madalya töreni yapılacak fotolarını sizlerle paylaşmaktan gurur duyarım
    not: bu yıl son dersimizi işledik seneye yokum yurt dışına gidiyorum ve bir daha dönmeyeceğim dersi sonlandırmış bulunuyorum arkadaşlar bizler bir kıvılcım çaktık
    abrean yani aydın şahin ve ben bizler mersin mtb ailesi olarak bisiklet için elimizden geleni yapmaya çalıştık belki başarılı olduk belki başarısız ama ilk adımı attık yetiştirdiğimiz sporcularla şahıs olarak değil mersin mtb olarak öğündük yeri geldi cebimizdeki paraları birleştirip yarışlara sporcu gönderdik yeri geldi bir somun ekmeği paylaştık ama hep bir bisiklet çatısı altında olduk hep bu spora gönül verdik bizler bazı ilklere imza attık bizden sonra gelen arkadaşlar hiç bir çıkar gözetmeden kendi egolarını öne çıkarmadan hep yapıcı yaklaşarak bisiklet sporunu belki en kısa zamanda hak ettiği yere getirebilirler aslında bisiklet için yapılacak daha çok şey var bizler daha yolun başındayız ama hiç bir destek almadan ancak bu kadar olabiliyor arkadaşlar cumadan sonra bir daha yazmayacağım son fotolarıda yükledikten sonra bisikletli yaşam dersini sonlandırıyoruz
    yazılarımızı okuyan yorum yapan eleştiren fotolarımızı inceleyen herkese gönülden teşekkür ederiz saygılarla
    mersin mtb adına baymekanik mehmet özbay