Okulumuzda Bisiklet dersi 2 (mÜjde)

mehmet özbay

Forum Bağımlısı
Tepki
296
Bisiklet
Specialized
:) :) Geçen yıl abrean ve ben baymekanik nikleriyle duyurduğumuz OKULUMUZDA BİSİKLET DERSİ BAŞLIYOR Devam ediyor.Bu yıl özel okul yerine devlet okulunda bisiklet dersine başlıyoruz bu yılki planımızda en alt sınıflardan başlayıp yukarı sınıflara doğru hareket edeceğiz.Geçen yılki derslerimizde üst sınıflara vermiş olduğumuz dersi bu yıl birinci dönem sadece 1,2,3 sınıflarla sınırlandırdık ikinci dönem ise 3,4,5 olarak devam edeceğim bu yıl yardımcı öğretici kullanmama kararı aldım .Amacım bir öğretici ile başarı derecesini ölçmek
Geçen yıl uyguladığımız ders programını değiştirerek daha basite indirdik bu sayede 1.ve 2.sınıf çocuklarına eğitim daha farklı kazanımlarla verilecektir.
Derslerimize şimdilik 1.sınıflar dahil oldu ılk etapda hafta sonları vereceğimiz ders programı talim ve terbiyeden olumlu sonuçla döner ise hafta arası seçmeli ders olarak uygulanacak .
Bulunduğumuz ilçenin hava şartlarına göre ders dışarıda veya sınıf içinde yapılacak ılk ders fotolarını pazar günü yani 27 aralık ta sizlere sunacağım

saygılar ve sevgiler

MEHMET ÖZBAY
BAYMEKANİK

• Beğen
Tepkiler: sports-man
Scudo

onder

Üye
Tepki
36
Bir öğretmen adayı olarak sizi takdir eder vede çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Benim böyle bi düşüncem var aslında ama çekincelerim vardı.
Doğrusu bu konuyu görünce hiçbir çekincem kalmadı.

Çalışmalarınızda tekrardan başarılar dilerim...

:in: :in: :in:

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@baymekanik

Merhaba Mehmet arkadaşım.

Geçen sene başladığınız işin devam etmesine çok sevindim. Bu güzel olayı yapmanız ve başarmanız çok güzel bir gelişim.

Merak ettim Aydın hocam nerelerde, sakın başka bir yerlere tayini mi çıktı.

Başarılarınızın devamını diliyorum.

Sevgi ve selamlarımla.

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Çok anlamlı bir proje, tebrikler...

• Beğen
Tepkiler: mehmet özbay

Sercan Sözer

Forum Demirbaşı
Tepki
409
İsim
Sercan S.
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Katlanır
Düşünceniz muhteşem.Umarım başarılı ve dinç bir nesil yetişir bisiklet sayesinde.

• Beğen
Tepkiler: mehmet özbay

mehmet özbay

Forum Bağımlısı
Tepki
296
Bisiklet
Specialized
@m.varolfb

bu ögretim yılı sonunda bakarsınız bütün türkiyeye yayılırız ve bütün okullarda bisiklet dersi olur hocam okulunuzda başlamnız için elimden geleni yapmaya hazırım saygılar

• Beğen
Tepkiler: m.varolfb

mehmet özbay

Forum Bağımlısı
Tepki
296
Bisiklet
Specialized
@Ahmet Bolgi

yola devam durmak yok herşey yeni nesil için saygılar

L

LikoS

Misafir
http://i102.photobucket.com/albums/m114/murats/terakki-2009-002.jpg
Şişli Terakki ilköğretim kurumlarında 7. sınıf öğrencilerine yönelik "Bisikletli yaşam " konferansını 250 öğrenci ilgi ile izledi.
http://i102.photobucket.com/albums/m114/murats/terakki-2009-001.jpg
Konferans Murat Suyabatmaz tarafından verildi.
Konferans serisi diğer sınıflar içinde sürecek.

sizlerede teşekkürler çok çalışmamız lazım

mehmet özbay

Forum Bağımlısı
Tepki
296
Bisiklet
Specialized
@Ender Alıcıoğlu

ender abi saygılar
yola devam herşey iyi bisiklet kullanan yeni nesil için aydın hocamla beraberiz
yeni bir okula başladı o yüzden çok yoğun kendisi temeli oluşturduk bu yıl karar verdik ben yanlız deneyecegim sonuçlarını haftalık yaptığımız toplantıda paylaşıyoruz hedeflerimiz tutarsa gelecek yıl butun okullarda bu ders olacak
yanlız yapmamın nedeni okullardaki sisteme nasıl adapte edilebilir kontrolünü yapıyoruz başarısızlık şansı en az programı çıkarıp en sorunsuz eğitim programını okularda ders olarak vermek dersi verecek eğiticilerin daha sağlam adımlarla hedefe ulaşmasını saglamak saygılar ender abi

mehmet özbay

Forum Bağımlısı
Tepki
296
Bisiklet
Specialized
@LikoS

hocam sizler salonlarda bizler sahalarda hep beraber bisikleti türkiyede hak ettiği yere getirmeye çalışacagız saygılar mehmet özbay