Okulumuz için yardım.

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.276
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@sezginnatik
Hocam bir de iban numarası paylaşırsanız maddi anlamda da elimizden geleni yapmaya çalışırız.

Scudo

sezginnatik

Aktif Üye
Tepki
173
İsim
sezgin
Bisiklet
Salcano
@Kuzey Ege
Eğer sorun olmaz para gondermek diyorsanız Iban Numaram: TR 4100 0100 0288 5158 7749 5002
Yapılan harcamaları burada paylasirim

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.276
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@sezginnatik
Ok hocam, doğru yere gideceğinden kaygımız yok.

Kaan.Özçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.025
Bisiklet
b'Twin
Forumda bu tip ihtiyaçların görüşülmesine karşı olanlar olailir. Özellikle bu arkadaşlar ve forum yönetiminin rahat etmesi açısından @sezginnatik arkadaşımızın adının (link) linkinde bakanlık sayfasında yer aldığını hatırlatmak isterim.

Kendisine sormadım, işine karıştığım için umarım Sezgin Öğretmen bana kızmaz.

• Beğen
Tepkiler: sezginnatik

Matiz

Daimi Üye
Tepki
307
Bisiklet
Mosso
Evde kullanmadığım eski bir kasa var.monitörsüz haliyle işinize yarar mı? En önemlisi bu hareketiniz çok güzel tebrik ederim ancak bundan faydalanacak insanlar bunu hakediyor mu? Görüşünüz çok önemli

sezginnatik

Aktif Üye
Tepki
173
İsim
sezgin
Bisiklet
Salcano
@Matiz
Atatürk'ün "eğitimde feda edilecek hiçbir fert yoktur" sözüne dayanarak mesleğimi icra ediyorum. Siyasi görüşü bir yana bırakıp biz burada hayatı, yaşamayı, düşünmeyi ve iyi insan olmayı öğretmeye çalışıyoruz. Umarım anlatabildim hocam. Desteginiz için sağolun. Eğer kasa çok çok eski değilse bağışınızı beklerim. Ekranı da buradan başka koca yurekli bir arkadaşımız karşılar diye düşünüyorum

Kaan.Özçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.025
Bisiklet
b'Twin
@Matiz Şu sıralarda sosyal medyada bir söz dolaşıyor, Victor Hugo'ya atfen "Siz yardım edilmiş yoksullar istiyorsunuz, bizde ortadan kaldırılmış yoksulluk". Sözün Victor Hugo'ya ait olup olmadığından bağımsız olarak yazıyorum.
Siz "Siz"seniz yardım edilen yoksullar var işte, yok siz "Biz"seniz yoksulluğu ortadan kaldırmak için bir ilkokul öğrencisine kırtasiye yardımı yapmaktan daha yararlı çok az şey vardır şu dünyada.

Yok eğer yukarıdaki sözü "Şırnak" bağlamında söylediyseniz size yine sosyal medyadan bir başka sözü hatırlatırım: "Ölen hangi taraftan diye sormadığın gün barış gelecek."

Yukarıda başka bir mesajımda konunun günlük politik tartışmalara çekilmemesini önermiştim. Bu nedenle hiçbir politik duruş sergilemeden (ki elbette benim de bir politik görüşüm var) ihtiyacı olan ilkokul öğrencilerine yardım edebilecek durumda olanların katkı vermesini rica ediyorum.

Derdimi anlatabildiğimi sanıyorum, bu mesaj çerçevesinde hiçbir mesaja cevap vermeyeceğimi baştan söylemek isterim.

• Beğen

Matiz

Daimi Üye
Tepki
307
Bisiklet
Mosso
@sezginnatik ve @Kaan.Özçelik söylediklerim yanlış anlaşılıyor olabilir. İnsanların siyasi veya etnik kimliklerini umursamam. Yardımın gideceği yerin şırnak olmasının da bir önemi yok benim için.antalya olsa da yine aynı şey.insanların nankörlüğünden dolayı bunu söyledim.kendiniz gibi görüp kendiniz gibi olmasını istediğiniz insanlar bir gün nankörlük ederse anlayabilirsiniz

@sezginnatik
Kontrol edip haber vereyim abi ben

sezginnatik

Aktif Üye
Tepki
173
İsim
sezgin
Bisiklet
Salcano
@Matiz
Anlıyorum hocam öğretmenlik böyle bir meslek. burada ihanetide gördük saygıyı da sevgiyi de her duyguyu yaşattı burası bize. . Bize düşen insanı insan olarak görüp elimizden geleni yapmak. Saygı duyuyorum düşüncenize.

SerhatAtan

Aktif Üye
Tepki
289
Bisiklet
Dahon
Ben de az evvel bir miktar para gönderdim ilgili hesaba. Böyle birşeye ön ayak olduğunuz için tebrik ve teşekkür ederim.

• Beğen

sezginnatik

Aktif Üye
Tepki
173
İsim
sezgin
Bisiklet
Salcano
Yolladigim iban numarasına para gonderen koca yürekli insanlar paranızın herbir kuruşu boşa gitmeyecek emin olabilirsiniz. Çok teşekkür ederim

sezginnatik

Aktif Üye
Tepki
173
İsim
sezgin
Bisiklet
Salcano
Para yollayarak destek olan güzel insanlar sayenizde 4. Ve 2. Sınıf hikaye setleri defter ve Atatürk köşesi posteri aldik. Fotoğrafları ve faturası asagida. Hepinize çok çok teşekkür ediyorum. Böyle devam edersek okul adına çok güzel işler başaracağız.
http://images.tapatalk-cdn.com/15/10/23/b3995d5b85f302547b88f26d2ef9cf93.jpg
http://images.tapatalk-cdn.com/15/10/23/897815b2f5b1578df45cc5d7dc18784a.jpg
http://images.tapatalk-cdn.com/15/10/23/c63dbf9c286b15bf2901a7e311e09f68.jpg
http://images.tapatalk-cdn.com/15/10/23/845f89215a5a32e42bf6792180260ffa.jpg

Dosyalar

anfora53

Üye
Tepki
12
Bisiklet
Salcano
15 ya da 17 inç bilgisayar monitörü bende olması lazım yedek olarak. Kontrol edeyim. Bildiririm. Bizi bu topik altında yardımlaşmaya sevk ittiğiniz, vesile olduğunuz için teşekkürler.

• Beğen

sezginnatik

Aktif Üye
Tepki
173
İsim
sezgin
Bisiklet
Salcano
@anfora53
Çok iyi olur haber bekliyorum.

sezginnatik

Aktif Üye
Tepki
173
İsim
sezgin
Bisiklet
Salcano
Kitaplar ve çocuklar buluştular . Desteğinize Teşekkürler. Lütfen daha fazla destek istiyorum. Bir çocuk bir koca dünya demek
http://images.tapatalk-cdn.com/15/10/26/49fa8c751233189eb5a4d9bcf3a327fa.jpg

mzerenoglu

Daimi Üye
Tepki
197
İsim
mehmet
Bisiklet
Salcano
ne kadar güzel bir konu, inşallah ilgi artar, sizden de vesile olduğunuz için allah razı olsun.. Kardeşlerim büyüdüğü için ilerde lazım olur diyerek bodruma kaldırdığımız çoğu el değmemiş çok güzel kitaplar var çocuklar için onları biran önce derleyip göndereceğim inşallah.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@sezginnatik

Ne güzel tablo bu. Kız çocukları daha fazla. İnşallah hepside okur.Emeği geçenlerden Allah razı olsun.

sezginnatik

Aktif Üye
Tepki
173
İsim
sezgin
Bisiklet
Salcano
@Asusmune
Kızlarım maşallah çok iyiler istekliler. Umarım ilerde hepsi güzel yerlerde olurlar. Iyi dilekleriniz için teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: anfora53

sezginnatik

Aktif Üye
Tepki
173
İsim
sezgin
Bisiklet
Salcano
@mzerenoglu
Desteginizi beklerim hocam teşekkür ederim. Göndereceğiniz zaman mesaj atarsanız buradan sevinirim