Okula bisikletle gidenler

Ömer Yüzgeç

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Salcano
@Mert Ahmet

:D standart lise öğrencisi hangi okula gittiğinizi bilmiyorum ama lisede böyle

Bu arada yol map'ten kabaca 9 km imiş onu yolda düşünürsek 10 olur :utn::utn::utn:

Scudo

Ömer Yüzgeç

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Salcano
@Mert Ahmet

Seneye staj başlıyor yani sadece 3 gün okulda olacağım seneye büyük ihtimal giderim bisikletle zaten daha iyi bir bisiklette alırız o zamana :D

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
Eğer Bulunduğunuz Okulda Sizin Gibi Bisikleti Olan Yoksa Götürmeyin Çok Dikkat Çekiyo Ve Dersteyken Başkaları Tarafından Kurcalanabiliyo + olarak da Bisiklet Çizilebiliyo
Rüzgardan Filan Devrilerek

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@Ömer Yüzgeç

bizim arkadaşların teki atv teki motorlar geliyor onlarda kaskını pencerenin yanına koyuyor sıkıntı olmuyor :D

@Mert Ahmet

aynen bendede aynı şekil bi defter bi kalem kitaplar okulda sıranın altında :D Hepside toplama çoçuklardan sıranın altında ne ararsan bulursun felsefe olsun tarih yok yok :)

Ömer Yüzgeç

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Salcano
@Onur Gunes

Motor havalı gözükür ama bisikletle fakir durusun kekoların gözünde (keko=tüm okul)

• Beğen
Tepkiler: Osm-Boss

attila k.

Üye
Tepki
6
Ömer yanlış anlamazsan chat yapar gibi yazıyorsun. Hepsini topluca yazsana:)
.........................
Ben de üniversitede bir yıl gitmiştim. Lastiklerim ince olduğu için benim bisikleti yarış bisikleti sanıyorlardı. Hatta topluluğumuzda vardı. Tuttuğumuz ev uzaklaşınca bıraktım. Sonra memlekete götürdüm. O yolda ne hayaller kurardım be...

• Beğen
Tepkiler: MehmetAliB.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gitmek isterdim ancak 2 tane önemli sorun var.
1) Terleyip, yorulup derse girmek
2) Park yeri

• Beğen
Tepkiler: onur güneş

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@Ömer Yüzgeç

yok ya benim bisiklete bayılıyorlar hocalar bile çok güzel diyor yol bisikjleti çok dikkat çekiyor :D
Diğer bisikletlerden hemen ayrılıyor o yuzden sıkıntı olmaz ayrıca milletin dediği umrumda değil :)

• Beğen
Tepkiler: Berke ve attila k.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Onur Gunes

Aynen Onur, bisikleti o bisikleti özel yapan gidonu zaten. Bisikletten anlamayan biri yolda mtb görse bisiklet işte deyip geçerken yol bisikleti görünce biraz ilgi alıyorsun. :D

Mehmet D.

Forum Demirbaşı
Tepki
95
Bisiklet
Salcano
@Ömer Yüzgeç
yazıyı mahvetmeyi gerçekten beceriyorsunuz. bravo.

Ömer Yüzgeç

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Salcano
@Mehmet D.

orada ben de yol bisikleti olmadığı için dikkat çekmeyeceği bisiklet süren çocuk olarak gözükeceğim için olaya olumlu bakmayacaklarını anlatmaya çalıştım illa bu kadar uzun mu yazayım.

@attila k.

konu biraz soru cevap şeklinde olduğu için öle gözüküyor

Neyi yanlış yaptım ki anlamadım :( fazla alıntı yaptığım için yoksa çok kişisel konuştuğum için mi bu kadar çıkış tınız ? ama ne söylemek istiyorsam o kişiye gitmesi için alıntı yapmam gerek zaten açılan konunun amacı sohbet ortamı oluşturmak değil mi ?

Mehmet D.

Forum Demirbaşı
Tepki
95
Bisiklet
Salcano
alıntı yapmana birşey diyen yok. ama kısa cevap şeklinde değil toplu halde yazarsan bilgilenmek isteyen arkadaşlar daha iyi faydalanır.
:)

• Beğen

Ömer Yüzgeç

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Salcano
@Mehmet D.

peki mahfetme kısmını anlayamadım ''Benim hiç yol bisikletim olmadı abi'' yazısında mizah yaptım yani en küçük şey için insan kalbi kırmak hiç hoş değil!!

Mehmet D.

Forum Demirbaşı
Tepki
95
Bisiklet
Salcano
mahvetmek derken, yani adamlar sizin böyle boş yorumlarınızı okuyarak bilgi sahibi olacaklarını sanmıyorum. neyse tamam.

Ömer Yüzgeç

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Salcano
@Mehmet D.

aslında orada bisikletinizin türüne göre muamele görebileceğiniz anlatılmıştı bu arada bu konuya gelen insanın amacı okula bisikletle gidenlerin karşılaştığı sorunlara vs. bakmak ee buda bir sorun olduğuna göre

Neyse konu dağılmasın bu arada yarın bir deneyeceğim olursa belki giderim artık ara bir de olsa :)

Mehmet D.

Forum Demirbaşı
Tepki
95
Bisiklet
Salcano
bende gitmeyi düşünüyorum ne gibi tepkilerle karşılaşacaksın banada söylersin olur mu :)

• Beğen
Tepkiler: attila k.

Ömer Yüzgeç

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Salcano
@Mehmet D.

Ben yarın yani hafta sonu kendimi test etmek için gideceğim yokuş vs. durumlar için ama daha önce bir kere arkadaşım evi yakın olduğu için eski markasız bir bisikletle kasksız gelmişti zaten herkesin alıştığı bir görüntü olduğu için okulda görmek çok dikkatlerini çekmemişti benim tedirgin olduğum şey beni kasklı filan görünce tepkileri.

• Beğen