Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Okul temsilciliği aday konuşması

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında yunusemre7737 tarafından paylaşıldı.

1. yunusemre7737

yunusemre7737 Aktif Üye

Seviye:
    Yarın okul temsilcisi adayları seçilecek ben de aday olmayı düşünüyorum.Nasıl bir konuşma yapmalıyım.?

2. Tuncay Üner

Tuncay Üner Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Bence cik ve icinden geldigi gibi konus. Konusamiyorsan aday olma.

ömer korkmaz ve yunusemre7737 bunu beğendi.
  3. Alperen ERTEN

Alperen ERTEN Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    lisede mi yoksa ilkokulda mi adaylığını koyacaksın? Ben de aday oldum yarın oy kullanılacak artık bakalım ne nasip olursa. Öncelikle sakın hazırlıksız çıkıp konuşma. başkan yardımcılarını ve katip üyeleri seçerken özellikle senden küçük sınıflardan almaya çalış.kız ve popüler olması büyük bir avantajdır. Slogan olarak istekleriniz en büyük vaatlerimizdir kullanabilirsin. Elimdeki konuşma metnini sana ulaştırabilirim eğer lisede isen. O klasik konuşmalardan yapma farklı bir konuşma yap. Kağıttan okumak hem göz temasını keser hem de dinleyenin çabuk sıkılmaşını sağlar. Onun için konuşmamı belli başlıklar altında topla antreman yap ve al eline mikrofonu sana verilen alanda dolaşarak yap

4. Alperen ERTEN

Alperen ERTEN Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Telefondan yazıyorum özür dilerim ardarda olacak ama. Her sınıfa girip ben başkan adayı olarak değil hizmet adayı olarak geliyorum. Sadece okul başkanlığıyla değil sizleri daha iyi temsil edebilmek için ilçe il ve nasip olursa ankara da da elimi kaldırıp aday olacağını belirt. Eğer laf sokmaya filan çalışan olursa cevabını ver çünkü çok hoşlarına gidiyor:)
    Arkadaşım ilk çalışmaları sen yap. Ilk gün diye bırakma evde aç word bir sayfaya 2 tane yazılabilecek şekilde slogan isim filan yazdır bunları ilk günden her yere aski senin adın ilk duyulsun. Yarın bu başlık altında 2 3 tane fotoğraf paylaşacağım bunun içinde benim konuşmam da olacak allah yardımcın olsun.

muratcolakoglu bunu beğendi.
  5. muratcolakoglu

muratcolakoglu Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Herkese bedava bisiklet verecem de.

Tuncay Üner ve ömer korkmaz bunu beğendi.