Okan Bayülgen'in bisiklet hakkındaki düşünceleri.

MertAG

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Kron
Okan bayülgen'in sabah gazetesindeki röportajından:
Gazeteci: erkekler kullandıkları araçla, kadınları baştan çıkartabileceklerine inanır mı?
Okan bayülgen: 300 kiloluk bir harley'nin üstündeki adam çok seksidir. kendisi için öyle düşünür. ama 120 kiloluk scooter'ın üstündeki adam hem çok seksi hem de entelektüel, renkli ve eğlencelidir. kadınlar onu daha hoş bulur. ama erkek bisikletle doruğa ulaşır. çünkü aşırı iyi bir bisiklet, bin avroya satın alınabilir. çok iyi bir spor arabaya 350 bin avro verirsin. 350 bin avrodaki bir köfte, bisiklet üstündeki atletik yapılı adama ve bisikletine hayranlıkla bakar. yani bin avroluk bir bisiklet, erkeğe müthiş bir seksapel ve yatakta başarı kazandırır. bunlar sonradan görüp de zengin olmak isteyip, altına araba çeken adamların anlamadığı şeylerdir. ben bisikletimi lüks mekânlarda valeye veririm.

Kaynak:eksisozluk.com

Bkz:Adam haklı beyler :)

Scudo

Sarper Tuncer

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Sarper
Bisiklet
Mosso
Okan bayülgen motora biraz giydirip bisikleti yüceltmiş ama kendisinin bir suzuki hayabusası ve dev bir harley motoru vardırokan bayul.jpg
bunlar dışında kendisin bir bisiklet(ciddi iyi bisikletler) koleksiyonu denebilecek kadar çok bisikleti var ama yokuş(!) bir yerde oturduğundan süremediğini söylüyordu programında.

kendine de sonradan görme demiş sanki.

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Kaba tabiri ile ünlü birisinin bisikleti gündelik hayatına entegre etmesi siz de takdir edersiniz ki oldukça zordur.Beyefendinin yazısında vurgulamak istediği konu biraz daha farklı bence.

stalker

Aktif Üye
Tepki
46
İsim
Ahmet ö.
Bisiklet
b'Twin
Bisikleti valeye vermek aklıma yattı :)

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Bisikletin kız tavlamak için iyi bir araç olduğunu beyan etmiş.. Ben aynı fikirde değilim...

• Beğen
Tepkiler: usame ömer

Ardaa

Daimi Üye
Tepki
384
İsim
Arda
Bisiklet
Specialized
Suçlamamak lazım Okan'ı bisiklete binmeye kalksa en sapa bir yerde bile dakika 10 kere durdurulur...

nolef

Üye
Tepki
40
İsim
ali
Bisiklet
b'Twin
hahaha çok iyiymiş :)

MertAG

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Kron
@x-rayted

RR 8.3 2400 şimdilerde size göre aşırı iyi bir bisiklet olmayabilir belkide ama %99 a göre öyle :)...

Fanonn

Aktif Üye
Tepki
141
Bisiklet
KTM
Benim fiyatlarının toplamı bin avro etmeyecek üç aşırı iyi (!) bisikletim var. Ben üçünden de memnunum valla. :)

• Beğen
Tepkiler: suat akman

Fırat Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.370
Bisiklet
Focus
1000 avroya aşırı iyi bir bisiklet mi? ah ah nerde o günler

andjustice4all

science rocks
Tepki
398
İsim
Doğu Mert A.
Bisiklet
KTM
Kendisi düz yol bisikletçisi, bize gelmez :)

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Yine bana göre gazetecinin yönelttiği soru karşısında yaptığı yoruma karşılık verdiği cevap gayet düzgün.Gazeteci bisiklet ve insan hakkında ne düşünüyorsunuz,bisikletli yaşam hakkında ne düşünüyorsunuz diye sorsa,yorumu oldukça uzun ve detaylı olur diye düşünüyorum.İlk sorulan soru çok televole işi olmuş,adama kabahat bulmayalım.

OĞUZ.UZ

Aktif Üye
Tepki
161
Bisiklet
Diğer
okan bayülgen'i sevdiğimden değil, kendisini seyretmem bile, ama ne varki adam bisiklet güzel birşeydir demiş, bisikletim var süremiyorum bisiklet sürenleri kıskanıyorum demiş, biraz vicdanlı olalım, millet bisiklet yoluna araba parkeder bisiklet yolu olmayan şehirlerin sayısı olanları 5 e katlayıp 10 la çarpar, yok adam düz yol bisikletcisiymiş yok adamın bisikleti iyiymiş, bırakın bunları, bisikletli bisikletliye sahip çıkmazsa, kimse sahip çıkmaz, illede giydirmek istiyorsanız etrafta bol seçenek var

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Yaptığı döneklikten sonra istediğini desin, birçok kişinin gözünden düştü çoktan. Eskisi gibi ilgi de görmüyor zaten.