Oğlumun bisikleti

ali can çalış

Daimi Üye
Tepki
163
ilk bisikletimi hatırlıyorum. o zamanlar pinokyo çok populerdi ve banada dedem bir pinokyo almıştı. o günkü sevincimi bende unutamıyorum.

sizide tebrik ederim, bir çocuğa alınabilecek en değerli hediyelerden biri bence.

• Beğen
Tepkiler: gevele
Scudo

Recep TOPAL

Forum Bağımlısı
Tepki
1.003
gerçekten çok mutlu olmuş çocuk,ileride daha profesyonel parçalara geçer bu gidişle.

• Beğen

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Kask konusunda benim hikayemi anlatayım.

5-10 yaşlarım arasında İzmir'de yaşıyordum. Bir bisikletli çocuğun kaza haberi üzerine ailem (özellikle annem) kask takmam konusunda baskı yapmıştı bana. Biz de İzmir'in meşhur fuarından kask almıştık, gördüğümüz zaman. Yoksa bilmezdik bisiklet kaskı nedir, nerede satılır.

O kadar küçük yaşta benim kask takmış olmam, şimdi benim için o kadar iyi oldu ki. En ufak yerlere giderken bile kask takmak rahatsız etmiyor. Çevredekilerin konuşmaları dokunmuyor. Arkadaşların kask takmak istemediği yerlerde bile çok rahat takabiliyorum ben.

Uzun lafın kısası, kaskı bu yaşlarda O'na sevdirmeniz, hem şimdi, hem de bundan sonraki bisiklet yaşamı için oldukça yararlı olacaktır :)

Baran Özkan

Daimi Üye
Tepki
158
gökhana katılıyorum.. kask konusu çok önemlidir. bazen oluyor marketten bir şey alırken bile çıkartmıyorum etraftan laf atanlar olsun aldırmıyorsunuz bir yerden sorna yada alışıyorsunuz.. erken yaşta kaska alıştırmak çok iyi bir şey olur

• Beğen

gevele

Aktif Üye
Tepki
356
@Gökhan Toros

Benim oğlanın çanı biraz tatlı zaten kask, eldiven icabında dizlik alacağız inşallah en kısa sürede

Atagün Elma

Forum Demirbaşı
Tepki
317
Bisiklet
Diğer
Kesinlikle çok kutsal ve mutluluk verici bir hediye,hem yakışıklı için hem de bizler için...

• Beğen

alkankoca

Aktif Üye
Tepki
28
çocuklara bilgisayar yerine bisiklet almak nekadar büyük bir fark düşünün

• Beğen

gevele

Aktif Üye
Tepki
356
@alkankoca

Bisiklet biraz daha outdoor olunca evin içinde kış günleri çocuğu oyalayacak bişeyler lazım. Biz bilgisayar işini 3-4 yaşlarında tamamlayınca benim oğlumda kendine bilgisayar dışında başka heyecanlar arama yoluna gidince bisiklet 10 numara bi hediye oldu.

Tepki
27
Ne demişler "At, avrat, pusat."
Atı almışsınız, diğer ekipmanlarıda toplarsınız, hayırlısıyla. :)
Oğlunuzun bisikletini kazasız ve keyifli nice kereler kullanmasını dilerim.

• Beğen

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
bende babam bana ilk bisikleti aldığında sevinçten havalara uçuyodum akşam iş gelişi getirecekti mavi pinokyomu getirdiği akşam 2 tekerlekli bisikleti ilk sürdüğüm ve öğrendiğim gündü üstünden inmiyordum arkadaşlarla toplaşıp 10 15 kişi mahallede turluyorduk yarış yapıyorduk bmx pinokyo 18 vitesli bisikletler ne güzeldi ama kask falan ozaman çok uzaktı bize bilmiyorduk ki 1990 lı yıllardı. şimdi sırada kask var sanırım kasksız binmesini sizde istemezsiniz oğlunuzun.

ben uzun zaman sonra yeni bisikletimi aldığımda işe gidip gelirkende binerim dedim babam annem laf etmişti araba çarpar bişey olur yolda die sonra baktılarki kask kafamda elimde eldiven reflektör heryerimizde ışıklar farlar pendikten kartala gitmeme laf ederken onlar şimdi sabah çıkıyorum yalova bursa istediğim yere gidiyorum hiçbişey demiyorlar.

• Beğen

Gültekin ATALIK

Aktif Üye
Tepki
68
mutluluğu gözlerinden okunuyor maşallah. inşallah hep bisikletini eline aldığında yüzü böyle güler.. kazasız bol pedallar...

• Beğen

gevele

Aktif Üye
Tepki
356
@kadircan daglar

Kızım olsaydı ona da alırdım bi bisiklet. Hem kız bisikleti pembesi kırmızısı süper olurdu.

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Evet gercekten bende katılıyorum bilgisayar hayır .. bisiklete evet tabi zaman ayırma kısmında söyledim ..

M.Sami

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Giant
Benim babamda bole banada alsaydı aggg ben daha bagımlısı olurdum :D

• Beğen