Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ODTÜ'den selam olsun tüm pedal dostlarına!

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında gkhn_ tarafından paylaşıldı.

1. gkhn_

gkhn_ Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Herkese merhabalar. Ankara ODTÜ'den Gökhan.

Dün itibarıyle hareketsiz ve sağlıksız yaşama bir fasıla verip; ilk bisikletim olarak 2013 Sedona 331'i satın alarak aranıza katıldım. Alır almaz da 20km civarı yolu, az eğimli yokuşlarda dahi acayip zorlanarak aldım. Daha şimdiden hamlık ağrılarıyla (DOMS:Delayed Onset Muscle Soreness) başım dertte yani.

Bir kaç hafta kısa kısa fakat sık bir şekilde; spora, bisiklete ve de hareketli hayata (!) ısınma antremanları sonrasında şehir içi kısa mesafe (~30km) acemilerine katılmayı planlıyorum :)

2. Alpaslan.Savacı

Alpaslan.Savacı Aktif Üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Hosgeldin. Kendine yapabilecegin en guzel iyiliklerden birini yapmissin. Tadini alirsan butun hayatini olumlu yonde etkileyecektir.

TEbrikler ve tekrar hosgeldin... ODTU'ye de benden selamlar bu arada ;)

3. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    Hosgeldin gokhan; eger facebook kullanıyorsan ODTÜ'de gerçekten aktif bir grup var; ODTÜ Dağ Bisikleti Takımı(METU-MTB-TEAM) ve facebook da aktif kullanılan bir grupları da var.. https://www.facebook.com/groups/metumtbteam/

Dağ Bisikleti yazdıgına bakma aralarında yolcular da var turcular da.. Gruba dahil olmanı tavsiye edebilirim..

[Not: baglantının cıkmaması ihtimaline karsı feysbuk nokta com /groups/metumtbteam/ seklinde tekrar belirteyim baglantıyı =) ]