Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Yerleşkesi - Bisiklet Turum

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında -erkan- tarafından paylaşıldı.

1. -erkan-

-erkan- Forum Bağımlısı

Seviye:
    Herkese selamlar,

Uzun bir aradan sonra tekrar binmeye başladım birkaç ay önce ve tam da bu sıralarda bir Gopro edinmiştim ve bir deneme çekimi yapayım dedim. Aldığım kiloların ve hamlığın etkisi ile eski benden eser kalmamış ama deneme videomu beğeninize sunuyorum. Bazı yerlerde ön teker üstünde gidiyorum ama kamera açısından pek de belli olmuyor. Umarım beğenirsiniz. Herkese sağlıklı günler, ülkemize de barış ve huzur diliyorum...

2. BicycleLover

BicycleLover Forum Demirbaşı

Adı:
    lazım değil
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    @-erkan-

Benim gopro kamera imkanım olsa açarım bi youtube kanalı gezdiğim yerleri çeker çeker koyarım. İster izleyen olsun ister olmasın :) Bence sizde düşünebilirsiniz

-erkan- bunu beğendi.
  3. Onur YCL

Onur YCL “A bicycle ride is a flight from sadness.”

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Sevdiğim bir yerleşkedir. Lakin medeniyetten uzak olması sebebiyle öğrencilerin zorlanacağını düşündüğüm bir bölgede. :)

-erkan- bunu beğendi.
  4. -erkan-

-erkan- Forum Bağımlısı

Seviye:
    @BicycleLover Havaların ısınması ile beraber bolca video çekeceğim, çektikçe de paylaşımlarda bulunurum.

@Onur YCL Yerleşke gerçekten çok güzel ve huzurlu ama dediğiniz gibi medeniyetten oldukça uzak.

Onur YCL bunu beğendi.