Odtü de Bisiklet çalınması

Ferhat Öz

Daimi Üye
Tepki
211
Bisiklet
Salcano
Bianchi Speed marka mavi beyaz renkteki bisikletim çalınmıştır.Ayrıca,arkadaşımın rockrider 5.0 marka arka tekerini yeni aldığı michelin lastikli bisiklet çalınmıştır.Gören duyan olursa buraya yazarsa sevinirim.(Finaller de yeni bitmişti.Tam sevindik eve gitcez diye.Başımıza bu iş geldi.Daha ne kadar buradayız bakalım :mad: )

Çalınma tarihi:06.06.2011

Scudo
Tepki
15
Geçmiş olsun hocam, yeni almıştınız sanırım bisikleti.
İnşallah en kısa sürede bulunur. Odtü gibi bir yerde de çalınıyosa ne denir ki artık.

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
Geçmiş olsun, umarım bulursunuz, ODTÜ'ye yakışmamış.

Ferhat Öz

Daimi Üye
Tepki
211
Bisiklet
Salcano
Allah razı olsun.Evet yeni almıştım.

A.Kadir Ünal

Forum Demirbaşı
Tepki
187
Güvenlik kameralarını bi yoklayın derim böle bi üniversiteye hiç yakışmamış. Eğer diretirler göstermezler yardımcı olmazlar ise çık nereye çıkabiliosan üst makamlardan,böle istikrarlı bi okulda güvenliğin sıfır derecede olması çok kötü olduğunu belirt gazete olmadı avukata kadar gidebileceğini belirt.

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Öz

Ferhat Öz

Daimi Üye
Tepki
211
Bisiklet
Salcano
Yarın güvenlik kamerası görüntülerine bakacağım.Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için.

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Ferhat geçmiş olsun. Üzücü bir durum ile karşılaşmışsın. Hele ki ODTÜ gibi bir yerde. Orda bu oluyorsa ki olabileceğini hiç düşünmezdim; çok adi insanlar var demek. Yazık hiç yakışmıyo, yakıştıramıyorum.

Kameraları inceledin mi ? Edindigin bilgileri paylaşırsan sevinirim. Hepimiz seviniriz. İnşallah kısa zamanda bulabilirsiniz.

Mehmet Ergene

Forum Demirbaşı
Tepki
198
Odtü de ben de zamanında bi arkadaşın bisikletini çaldırmıştım.

bunu yapanlardan bir kısmının okulda okuyan diğer ülke vatandaşları olduğunu biliyorum. türki cumhuriyetli arkadaşlara dikkat et... bi arkadaşım şahit olmuş yaptıklarına...

tabi o zamanlar kameralar azdı. şu an çoğu yerde kamera var bildiğim kadarıyla. kayıtlara bakmaya bak eğer kameraların gördüğü bi yerdeyse..

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Öncelikle geçmiş olusun. Odtü gibi bir yerde bunların yaşanması çok üzücü. Eskiden bisikletimizle bile oraya girerken sıkıntı yaşıyorken şimdi oradan bisiklet çalınması komik geliyor.

bahadır76

Daimi Üye
Tepki
173
Bisiklet
Diğer
odtü-bilkent falan farketmiyor bu zamanda. her yerde çalınabilir. her yerde yurdumun garip insanları mevcut. kozmopolit yerlerde daha çok olur. geçmiş olsun.

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Geçmiş olsun, İnşallah tez zamanda bulunur...

Ferhat Öz

Daimi Üye
Tepki
211
Bisiklet
Salcano
Sağolun.Bulabileceğimi sanmıyorum.Organize gelmişler.Toplamda 7 tane bisiklet çalmışlar.Kamera görüntülerine bugün bakacağım.Birşey çıkcağını sanmıyorum ama hayırlısı.

Tepki
6
Ben bisikleti calınan dıger kısıyım.Yanyana duruyordu bisikletlerimiz.Eger okulun prosedurlerını asabılırsek kamera kayıtları sonunda bakıcagız.Boyle durumlar bızı ve etrafımızdakı arkadaslarımızı bısıkletten soguttular.Bizi goren yazın bisiklet almayı ya da evden getırmeyı dusunuyordu.Artık hepsı bu dusuncelerınden malesef ki vazgectıler

Talha Ateş

Forum Bağımlısı
Tepki
605
Bisiklet
Bianchi
Ferhat bey geçmiş olsun efendim. Ben bu acıyı 20 yıl önce üniversitede okurken yaşadım. Bulacağınızı sanmıyorum.

Aynı bisikletten bu ay iki adet aldık. Biri 290 lira diğeri başka mağazadan 280 lira, üstelik 8 taksit.

(link)

Tepki
3
@TALHA ATEŞ

mrb ben bisiklet alıcam ama cok kararsız bı durumdayım genellıkle sehır ıcınde kullanıcam yol mu dag mı öncelıkle ona karar veremıyorum sımdıden t.ederım

Ferhat Öz

Daimi Üye
Tepki
211
Bisiklet
Salcano
@TALHA ATEŞ

Hayırlı olsun.Güzel bisiklet.İyi günlerde binin.

• Beğen
Tepkiler: Talha Ateş

Ferhat Öz

Daimi Üye
Tepki
211
Bisiklet
Salcano
Bugün bisikleti bulma ümidiyle ilk olarak itfaiye meydanına gittik.Orda bi adama nerden bisiklet alabileceğimizi sorduk.Arkadan bi kişi çağırdı.Neyse biraz yürüdük.Adam bizi zindan gibi biryere götürdü.Bir oda dolusu bisiklette karşılaşmayalım mı.Çalıntı olduğu anlaşılıyor.Baktık bizim bisikletler orada değil başka hiçbiryere bakmadan geri döndük.Çünkü hiç tekin bir yer değil.Sonra geldik okuldaki güvenlik kameralarını inceledik.Oradan da hiçbirşey çıkmadı.Son olarak karakolda suç duyurusunda bulunduk(4 saat beklettiler ama olsun).Yaklaşık 10 saat bunlarla uğraştım.Sonuç ortada.Belki karakoldan bir sonuç çıkar şans eseri :)

Ferhat Öz

Daimi Üye
Tepki
211
Bisiklet
Salcano
@osman kocaman

Genellikle şehir içinde kullanacaksan yol bisikleti almanı tavsiye ederim.Hafif,hızlı ve en önemlisi seni daha az yorar.Az iş, çok yol yaparsın :)