Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ODTÜ-AAT 20-21 Mayıs Gökbilim Günleri

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında nükleer kedi tarafından paylaşıldı.

1. nükleer kedi

nükleer kedi Forum Bağımlısı

Seviye:
    Dünya Astronomi Yılı 2009 etkinlikleri kapsamında ODTÜ Amatör Astronomi Topluluğu olarak 20-21 Mayıs 2009 tarihlerinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi'nde Gökbilim Günleri etkinliği düzenlenecektir. Etkinlik boyunca çeşitli üniversitelerden akademisyenler ve amatör gökbilimle uğraşan davetli konuşmacılar, popüler gökbilim konularıyla ilgili sunumlar yapacak, gökyüzü fotoğrafları sergisi ve yıldızevi (planetaryum) gösterisi yapılacaktır. Girişin ücretsiz olduğu bu etkinliğe, gökbilime ilgi gösteren herkes davetlidir. Dışarıdan katılımlar için lütfen admin@gokyuzu.org adresine isim ve soyisim bildirin. Kapıda sorun yaşanmaması için gerekli.
    Etkinlik ile ilgili ayrıntılı bilgi ve program akışı için tıklayın

ateze ve ZekiAlper bunu beğendi.
  2. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Antalya TUBİTAK'tan Prof.Dr.Tuncay Özışık hocamız da bir bisikletsever ve bu forumda üyeliği mevcut. Bu tür sosyal-toplumsal aktiviteleri kaçırmamaya gayret ediyorum özellikle gökyüzü gözlemciliği ve uzaya karşı içten içe bir ilgim var. İmkanım olsaydı Ankara ya gelirdim özellikle planetaryum gösterisini kaçırmamak isterdim :eek: ama burada da sagolsun Tuncay Bey bizim gibi istekli insanlarla çok iyi ilgileniyor:eek:(Gerek broşür gerek bildiri konusuda vs..) bunu belirtmek istedim sadece:eek:
    Konuyu açıp topluma bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim, bu tür aktivitelerin devamının gelmesini temenni ederim

3. nükleer kedi

nükleer kedi Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ben teşekkür ederim :) İnşallah başka bir zaman gelebilirsiniz. Etkinliklerimiz herkese açıktır. Ayrıca internet sitemizde güncel gökbilim haberlerine ulaşabilir ve forumumuzda da gökbilimle ilgili her türlü sorularınızı, fotoğraflarınızı, gözlemlerinizi vs. bizlerle paylaşabilirsiniz.
    http://gokyuzu.org
    http://gokyuzu.org/forum

ZekiAlper bunu beğendi.