Ödeme sorunu

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
deltabisiklet.com'a girdim. Üye girişimi yaptım. Ürünleri belirleyip sepete attım. Adresi düzelttim. Ödeme ekranında bilgilerimi girdim. Onayı verdim. Açılan sayfada kartımın taksitli ödemeyi kabul etmediğini, tek seferde çekmem gerektiğini belirten bir uyarı ile karşılaştım. Defalarca denedim tekrar tekrar kontrol ettim sonuç değişmedi.

Aynı ürünleri başka bir yerde buldum. Aynı adımları izleyip taksiti belirledim. Problemsiz şekilde kabul etti. Demek ki sorun benim kartta veya bankada değil. Sizde veya sizle banka arasında. Kartım Axess bu arada. Bilginiz olsun.

Ayrıca eklemek istediğim bir konu da mail sisteminizdeki sıkıntı. Size stoklarınıza yeni spd ayakkabıların ne zaman geleceğini sorduğum tarih 31.12.2014 saat 17:31. Tarih oldu 11.03.2015, gelen giden cevap yok ortada. Ayakkabıyı çoktan temin ettim bu arada. Dolayısıyla uzun zamandır cevap beklemiyorum. Ama madem sitenin mail sistemi ile ilgilenmeyeceksiniz, bu sistem niye var? (destek@deltabisiklet.com) Ve bu konuda daha önce de ya konu açtım ya açılan konuya mesaj yazdım. Forumda konu açınca sıkıntı çözülüyor. Ama mail atınca cevap gelmiyor. Mail sistemi kullanılmıyorsa bizi de bilgilendirin, bundan sonra sadece forumdan veya telefondan soralım sorularımızı.

Scudo

bycnkyldz

Üye
Tepki
0
İsim
Cenk
Bisiklet
Corratec
Merhaba

İstanbul için Tel: 0 216 450 66 30
Ankara için 0 312 222 12 30

info@deltabisiklet.com

Telefon numaralarını arayıp konu hakkında destek alabilirsiniz

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Telefon numaralarını ben de biliyorum. Ama aynı zamanda sitede "Bize Ulaşın" yazan yerde mail adresi de var. Diyorum ki mailler bir şekilde ulaşmıyor. Yanlış hatırlamıyorsam Ulaş Bey, böyle bir durum olabileceğini söylemişti bir ara. Ama o zamanlar site değişim aşamasındaydı. Sistemsel aksaklık olabileceğini hepimiz biliyorduk.

Bu arada Gürkan Bey'in mailini aldım. Ama aramaya gerek görmüyorum çünkü durum benlik kişisel bir problem değil. Sonuçta ben alacağım ürünleri temin ettim. Mail sisteminde ve ödemede yaşanan aksaklıklar Delta Bisiklet'i ilgilendiriyor. Müşteriyi değil. Ben sadece yaşanan sıkıntının bilgisini verdim buradan.