Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Oakley Polarized Radar Pitch 09-680

Konu, 'Giyim' kısmında Mehmet Ç. tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Ç.

Mehmet Ç. Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    http://www.oakley.com/products/4676/15278
    linkteki modeli nerede bulabileceğim hakkında fikri olan var mı acaba?
    kendine gözlük alırken vs. görmüş olan ya da yakın zamanda gözlükçülere gidecek olanlardan cevap bekliyorum :rolleyes:

bu gözlüğü: http://www.oakley.com/products/4675/15272 670tl'ye buldum. diğerini daha ucuza(560) alabiliyorum ancak 8hafta beklemem gerekli, yurtdışından gelecekmiş...

aradığım şehir istanbul.
    700tl'yi geçmemesi gerekli, geçiyorsa 670tl'ye radar pitch'i alacağım ya da yurtdışından bekleyip 560tl'ye alacağım.

2. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    8 hafta mı? :) Mars'ta üretip kargoya verecekler sanırım. Gozlukcu.net'e falan baktınız mı? Oakley modelleri satıyorlar.

3. Mehmet Ç.

Mehmet Ç. Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    ilk sorduğumda 2 hafta demişlerdi, birkaç gün sonra tamam siparişi verin dediğimde ise 8hafta süre ve 200tl kapora istendi. gözgrup bu arada sorduğum yer.

4. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Hocam bu çakallara para kaptırmayın, yazıktır. :) Allahın gözlüğü için 200 lira kaparo (kapora değil :)) mu vereceksiniz? Bir de 2 ay sonra (sanırım net tarih bile yok) teslim alacaksınız. Çin'den gelen dandik mallar bile 2-3 haftada gelir ortalama. Bir gözlük için bu kadar para talep eden adamların direkt gün belirtmeleri gerekir. Bu da 2-3 haftayı aşmaz, aşmamalı. Şark kurnazlığı. Beklemekten bıktığınızda, kaparoya da elveda dersiniz. :)

http://www.amazon.com/Oakley-Mens-Radar-Pitch-Sunglasses/dp/B002EAZOFK/ref=pd_sim_sbs__2

Ekşi Duyuru gibi bir yerden birine rica edin, %10-20 komisyon artık ne kadarsa pazarlık yapıp getirtin Amerika'dan.

5. Mehmet Ç.

Mehmet Ç. Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    gozlukcu.net'de 597.00 TL fiyatla var şuan... site kesinlikle güvenilirdir değil mi? sahte, replika ürün gibi bir ihtimal yoktur umarım?
    istanbulda spx galleria'da aynı modelin polarize olmayan camlısı mevcutmuş, orada deneyip rahatlığını ve yüzüme uyumunu gördükten hemen sonra siparişi veririm artık :)

6. Mehmet Ç.

Mehmet Ç. Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    sizin verdiğiniz linkteki ürün polarize camlı olmayan mat çerçeve gri camlı model. 420tl'ye spx'de var.

7. ToffieBoi

ToffieBoi Onursal Üye

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    SPX güvenilir, tavsiye ederim. Benim için Beyaz Jawbone getirmişlerdi. Bir de model getirtme işini orayla konuşun.

8. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Kendilerini arayıp, stok teyidi alın.

http://www.amazon.com/Oakley-Radar-...1375391036&sr=1-1&keywords=radar+pitch+09-680

09-680 yazınca başka bir şey çıkmadı. Parlak çerçeve mi oluyor bu?

9. Mehmet Ç.

Mehmet Ç. Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    oakley.com'da 09-680 jet black, diğeri matte black olarak geçmekte. ikisini de yakından görmediğimden bilmiyorum tam olarak...
    spx güvenilir biliyorum, ancak şuan ellerinde yok bu model, sordum... ve istanbula 1 günlüğüne göz kontrolü için gideceğim, bekleme şansım yok ne yazıkki.
    oakley.com'da spx yetkili satıcı olarak görünüyor ancak gozlukcu.net(gaye optik) görünmüyor. bu yüzden güvenilirliğinden emin olamadım...

10. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Muhtemel sebebi, paralel ithalat ile çalışmalarından. Kendi imkanlarıyla getirip satıyorlar. Referanslı bir site, Donanım Haber'de bolca kampanya reklamları oldu. Stokta olup olmaması önemli olan.

11. ToffieBoi

ToffieBoi Onursal Üye

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    Getirtme konusunda ne diyorlar peki?
    Özellikle facebook grubundan sorarsanız cevap hızlı bir biçimde alırsınız. Ayrıca kargo ile alma şansınız da var. Ben olsam, mağazadan modelin görüntüsüne bakar, daha sonra istediğim modeli beklerdim.

12. Mehmet Ç.

Mehmet Ç. Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    son durumda yapacağım şey şu olacak sanırım:
    1-spx galleria'da bu: http://www.oakley.com/products/4663/15274 ve bu: http://www.oakley.com/products/4675/15272 denenecek.
    2-radar path beğenilirse direk alınacak
    3-ille de pitch denirse fiyat sorulacak düzgün indirim yapılırsa spx beklenecek, yapılmazsa gözgrup beklenecek.

sonuç: yetkili satıcısından, şüphe duymadan orjinal gözlük alınmış olacak.

sanırım en düzgün yol bu oluyor...

şimdi merak ettiğim soruyu sorayım.
    spx'de pazarlık yapma şansımız var mıdır?
    http://www.spxshop.com/?urun-32020-RADAR-PATH.html 623tl'den kaça düşebilir peşin, nakit alımda?

13. burak özgüng

burak özgüng Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    şişli optik oakley satıyor.dün kız arkadaşıma aldık %50 indirim var.bence gidip kesinlikle bakmalısın buna benzer 1 2 model denedim ama adlarını hatırlamıyorum..240 liraya falan geliyordu

14. Mehmet Ç.

Mehmet Ç. Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    şişli kent optik mağazasına sordum hiç bir şubede bulunmadığını ve yurtdışı siparişi olacağını söyledi. fiyatı net hatırlayamıyorum ancak 650-700 arası birşey söylemişlerdi.
    240liraya da oakley var ancak aradığım model kendi sitesinde bile 260$, haliyle o fiyata imkansız.

15. burak özgüng

burak özgüng Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    ben antalyadayım vala burda var resimdekine oldukça benziyor.camları değişiyor.1 siyah 1 kırmızı vardı çerçevesi.ki zaten 260 dolar 530 lira falan ediyor onun yarısı 250 lira civarı tutar..

16. Mehmet Ç.

Mehmet Ç. Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:

o indirimler şişli optik'in etiket fiyatı üzerindne yapılıyor, ki o da 800tl civarı bir fiyat... %50 de direk değil %50'ye kadar olur genelde... haliyle 500'ün altına yine inmez. bu arada sordum, hiç bir şubede şuan bu model yokmuş... benzerini değil kendisini istiyorum.