O ses neydi????

aurora79

Daimi Üye
Tepki
518
Arkadaşlar herkese selam,

23 aralık pazar akşamı yighitjan arkadaşımla beraber eymir göülnde turlayıp balık ekmeklerimizi yedikten sonra orman yolundan dönmeye karar verdik,

Hava gerçekten inanılmaz soğuktu ve karanlıktı (21 suları) ve biz ortalama bi tempo ile orman yolundan yukarı doğru çıkmaya başladık..

tam yolu ortalamışken ağaçların arasından şiddetli bi şekilde ; FIDRRRRRRRRR

(motorun ilk çalışma anında çıkarttığı sesle, atın nefesini verirken çıkan sesin arasında... tarif edemiyorum)

Arkadaşlar biz bu sesi duyduğumuzda inanın Lost dizisinin birinci bölümünde gibi hisettik kendimizi. Yukarı doğru 3-6 vites kombinasyonu ile yaklaşık 200 metre kadar gittik..

Ama bu şekilde hiç ama hiç korkmamıştım....... O ses neydi?????

• Beğen
Tepkiler: yighitjan
Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bir gece kuşu olabilir;ürküp aniden çalılar arasından kaçmak isterken çıkardığı kanat sesleri olabilir.

• Beğen
Tepkiler: aurora79

lepidoptera

Forum Demirbaşı
Tepki
419
büyük bir ihtimal çalıların arasında yaşayan bir kuştur 0oda sizin çıkarttığınız sesten ürkerek uçmaya çalışmıştır dallara çarpıp o sesi çıkarmıştır

• Beğen

yighitjan

Forum Bağımlısı
Tepki
292
ya gerçekten ayı,domuz gibi bişeymiydi anlamadım:)zaten hemen bastık pedallara yokusu ortalama hız olarak 40 civarı ile çıkmıs olabiliriz:):):p

BF Okuru

Üye
Tepki
2
o saat 8 den sonra ormanda bisiklet sürenleri yiyen bir canavar :vroam: :46:

şaka bi yana geceleri ormanda bisiklet sürmek tehlikeli olabilir.eğer bir araçsa farları fln yakmadan geliyorsa sizi görmeyebilir.

Burak Taha

Daimi Üye
Tepki
142
eğer bir araçsa farları fln yakmadan geliyorsa sizi görmeyebilir.

Ormanın içinde hemde akşam bir araç olsa neden araba farlarını açmasın hadi diyelim açmadı nasıl önünü görcek..;)

• Beğen
Tepkiler: yighitjan

BF Okuru

Üye
Tepki
2
2 kişiymişsiniz;hadi biriniz korktu, bari diğeriniz kaçmasa ve ne olduğunu görünceye kadar kımıldamasaydı bu kadar meraklanmaya da gerek kalmayacaktı. Ben olsaydım aynen bu şekilde hareket ederdim;macera ayağıma kadar gelmişse onu elbetteki reddetmezdim...

• Beğen

mecaoz

Forum Demirbaşı
Tepki
173
saat 21 de ormanda bence hayvanlardan baska bişeylerde olabilir calılar arasında sonucta tenha:eek: :D :D :D :D

• Beğen