Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Nuance

Konu, 'Bisan' kısmında Binmese tarafından paylaşıldı.

1. Binmese

Binmese Yeni Üye

Merhaba arakdaşlar ben önceden pek bir bilgili dğeilim (ki halada değilim) Bisan Nuance aldım geçen yaz şimdilik kullanıyorum ailme bu konuya profosyonel baktığımı anlatabilirsem dğeiştiricem :) ancak şimdilik elimde bu var :) ben beğeniyorum sizin görüşleniriz nelerdir?

2. Vince Carter

Vince Carter Yeni Üye

Seviye:
    Özelliklerine baktım ama kadro hi-ten ve çift amortisörlü.Şahsen çok kaliteli bi şey değil.Değiştirmen bence de uygun olur.Seni destekliyorum.:D :)

3. mustea7

mustea7 Forum Bağımlısı

Seviye:
    profosyonel olarak yapacaksan önce yol sonra mtb bisikleti almalısın bence yarış koşacaksan yani

4. Binmese

Binmese Yeni Üye

Yarış koşmayacağım ancak etkinliklere katılmak istiyorum onlar için ne yapmalıyım

5. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    hi-ten kadro arkadaşım dost acı söyler.bu bisiklet çok amatör,ve hız kazandırmaz,tek amotisör herzaman senin avantajın olur.eğer değiştiriceksen bunu sat 2. elden o paraya kask alırsın.eğer bütçen varsa bir sedona borla al derim.eğer bütçe az ise bisikletten kazandığın parayı biriktir 400 ytl olunca haber ver buradaki üstatlarım sana tavsiyelerini sunarlar vede bir bisiklet pedalşörü olursun:D

emresharp ve Binmese bunu beğendi.
  6. emresharp

emresharp Yeni Üye

Peki buna bazı eklentiler yapıcak olursak bi işe yarayabilir mi? yada eklentisiz ne işe yarar bu bisiklet ?