novatec ön,arka hazneler

kaan onur

Üye
Tepki
9
selam arkadaşlar novatec marka disk uyumlu ön ve arka hazneler hakkında bilgi sahibi olan yada kullanan arkadaşlar fikirlerinizi öğrenmek isterim şimdiden teşekkürler.

Scudo
Tepki
30
Merhabalar söylediğiniz hazneleri ben kullanıyorum akıcılıkları cok guzel eger iyi bir jantınızda varsa inanın piyasada satılan hazır jant setlerinden bir farkınız olmaz ve hatta dahada iyi olur(örneğin:Mavic crossride)ekonomik olarak varsın olsun sizin jant setinizin oyle adı filan olmasın ama siz bilirsinizki o gobeklerle aslında sizde öyle muadil bir set oluşturmuşsunuz.Şayet ben öyle yaptım Mavic 317 jant,novatec göbekler,taiwan tel(aslında dt tellerimi kullanacaktım diger setin uzerindeki ama onlar uzun geldi malum o kadar masraftan sonra tekrardan dt tel almakda kolay degil)sonuç itibariyle güzel göbekler kullanan olarak söylüyorum çok memnunum çok uygun fiyata bir set oluşturdum ki piyasadaki Mavic crossride sete denk geliyor eger almak isterseniz tavsiye ederim yalnız biraz ağırlar ama bence buda çok onemli degil muadil göbek olan Dt gobekleri duşününce bence hiç önemli degil malum fiyatları yüzünden umarım yardımcı olabilmişimdir....))))