Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Northwave Lizzard Pro SBS nasıldır?

Konu, 'Giyim' kısmında MuratHan tarafından paylaşıldı.

1. MuratHan

MuratHan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bugün yarın bu ayakkabıyı almayı düşünüyorum. 46 numara MTB ayakkabı şu andan itibaren Türkiye'de bulmak neredeyse imkansız bu yüzden yabancı bir siteden alıp getirteceğim. Almadan önce Northwave ayakkabıları hakkında olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum. Aldıktan sonra keşke demeyi hiç sevmem bu yüzden yorumlarınızla işi sağlama bağlamalıyım :)

2. fletcher

fletcher Bisikletkolik

Seviye:
    2 yıldır kullanıyorum lizzardı..kaldı ki bunda sıkıştırma aparatı da var artık :)

bence parasının hakkını veriyor(deltadan alındığı rakamda dahi:)

MuratHan bunu beğendi.
  3. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Sanırım ben bu konuda şanssızım.. 2 yıl önce kamaleon3 modeli bir ayakkabı almıştım ve 4. ayında ön yanlarından açılma yaptı. Defalarca distiribütör ve aldığım yer olan Delta bisiklete götürsem de yanlar iyice açılana kadar hiç bişey yapmadılar. En son gidip ne yaparsanız yapın diyerek bıraktığımda da 15-20 gün sonra dönerek kullanıcı hatası olduğunu bişey yapamayacaklarını söylediler.. O günden sonra mümkün olduğunca Northwave ayakkabı almıyorum da tavsiye etmiyorum da ama etrafımda da 2 yıldır hiç sorun yaşamadan kullanan arkadaşlarımda yok değil. O yüzden net bişey söyleyemeyeceğim ancak eğer olur ya sorun yaşarsanız distiribütörden yana kesinlikle birşey beklememeniz gerektiğini söyleyebilirim..

temucin90, fletcher ve MuratHan bunu beğendi.