normal bir jant arıyorum..

ozgurdeniz

Aktif Üye
Tepki
20
arkadaşlar ben böyle 40 ytl civarlarında ön-arka jant arıyorum.çünkü bozulan attırıcım arka jantı yamultmuş akord ayarına 6 ytl vermeyip yeni bir jant alacağım.ön jant zaten arkadaşımınkini kullanıyorum idareten.orjinali kazada 8 olmuştu:D bisikletcim 13 ytl ye de var diyo,çift katmanlı 22 ytl ye de var diyo sizce alsam mı??

• Beğen
Tepkiler: fatih__66
Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
50 ytlye arka ön + telleriyle çok güzel bir jant ördürdüm çift kat üstelik mahalle arası dediğimiz dandik bisikletçilerde .onun dışında 21 YTLye alex-rims ace 19 var tek çember bunlardan 2 tane alıp bisikletçine ördürebilirsin ve gerçekten çok dayanıklı olduklarına garanti verebilrim.yanlız alırken dikkat et göbekler 32 telliyse 32 delik, 36 telliyse 36 delikli almalısın....

ozgurdeniz

Aktif Üye
Tepki
20
jant yamuk ön jant da senin sana vercem onu ilk önce ondan sonra aynakol...

ayrıca o benim alacağım 25 ytl lik jantı bi tane sedona da gördüm:D

yanında jantın böle sarı bi yapıştırma gibi bişeyi var üstünde çöpten bir adam ve bisiklet resmi var belki görmüşünüzdür??

• Beğen
Tepkiler: fatih__66

borab

Forum Demirbaşı
Tepki
146
alex ace19 al
20Ytl civarı o fiyata alacağın en iyi çember. Tekinin ağırlığı 490gr ve tekkat yüzüklü. Başka bişeyde alma.

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
senin dediğin cant sarı yazılı sedona borlada var.En alt grup olanında.Bence bunun yerine alex rimsden ace 19 var dc 19 var.dc 19 çift kat bi çember ve baya iyi.Ama bunuda dikkate al.Tellerinde iş yoksa aldığın çember bi işe yaramaz ;)

fatih__66

Aktif Üye
Tepki
24
sen o sedonada gördügün jant modelini almanı tercih ederim senin icin ii

fatih__66

Aktif Üye
Tepki
24
modelini bilmiyorum ama gsl zaten bizim bisikletcidede war o iki dakkada takarlar

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
Bence borlanın üzerindekini alma teknik bilmiyorsun çünkü eğersin o cantı yine.AlexRims'den al bitane ömürlük

ozgurdeniz

Aktif Üye
Tepki
20
aldım bir jan bugün resmini çekip yollicam yaNINDA SARI YAZILAR FALAN VAR çift katlı dedi kendisi ördü göbwk falan jantları...23 milyon aldı çok güzel durdu yakıştı ama;) sıra arka jantta

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@ozgurdeniz

dostum bende komple jant takım olarak var,jantlar zac19,kron xc2000 nın orjinAL parçları,jantlar ın telleride örülü,ön arka orta göbekleri de vede 8 li kaset dişli si de üzerinde takılı vazıyette.yanı yapacağın yalnızca tekerleklerını takmak olacak,bende foruma koymak için hazırllıyordum,jant 32 telli,mayıs ayında alındı vee sorunsuz çok temiz,çok uygun bır fıyata bırakıyorum komple yanı takım olarak
hepsı sadece 50 ytl ye bırakıyorum,dedım ya hıç bır sorunu yoktur,arka 8 li kaset dişli yada zincir dişlisinin sıfır gıbı olduğunu da söyleyebılırım,dağ ve orman da kullanulmadı sadece hafta sonları gezı amaclı.düşünürsen foto da yollıyabılırım,

Can Sonbay

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Bisiklet
Giant
aldığın jantın göbeği ne marka?e arka jantın fiyatıo ne kadar?

ozgurdeniz

Aktif Üye
Tepki
20
aldığım jant 25 ytl de göbeğine bakmam gerekir tam aklımda yok adı:(