Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

'' nonstop garipçe and bedava çay-17-24 haziran ''

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Kudret Kurtcebe tarafından paylaşıldı.

1. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    avrupa yakadan yılmaz ve osman davetlidir.....
    anadolu yakadan bahtiyar ,erkan ,ogün ve murat davetlidir saat 10.15 hareket beşiktaştan direk garipçe durma yok bedava çay dönüş maslaktan zincirlikuyu bunlar bize çerez 70 km toplam.......
    şile öncesi 17 haziran pazar ve 24 haziranda avrupa yakada moral takviyesi yapar avrupa yakada performansçıları görmek isteriz evet bakarsınız polinezde aytekine raslamıştık, bakarsınız gene aytekine ve onura raslarız ama onlar ters yönden gelebilirler ya da bizi sollayarak geçerler o vakit onların peşinden basarız ve garipçeye kadar devam ederiz ..onlar rumeli yapar sonra durmadan dönerler kilyosa çıkarlar sonra koko rampasına dalarlar vay anam vay bilmezmiyim benim başıma neler geldi ben aytek onurla pedallarken dehşet tempoları gördük özledim adamları yahu......

bahtiyar közen bunu beğendi.
  2. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:

mavi tişörtlü semir geçen sene garipçede idi kayboldu gene....

3. Erkan Közen

Erkan Közen Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    ben varım kudret abi

4. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    liste yok garipçede davetliler var onlarda sıkı basan adamlar erkan burda şile öncesi moral takviyesi yaparız duruma göre ya 17 sinde ya da 24 ünde poyraz değişimli olabilir...

5. muradcaglidil

muradcaglidil Üye

Seviye:
    abi yazın senin deyiminle cangolar kilyos tarafına deniz anası sürüleri gibi akın ediyorlar.saat 10:00 a kadar filan tur tamamlanırsa
    hiç sekmeden keyfi çıkartılabilir.

bir de benim güzergah önerim var.boğazdan beşiktaş çayırbaşı, çayırbaşından yukarı bahçeköy ( daha önce görmemiş olanlar için yüksek ağaçlarla çevrili nefis bir yol, bahçeköyden zekeriyaköy kavşağı üzerinden aşağı sarıyer'e iniş, sarıyerden fener yolu, fener'den tekrar rampa yukarı zorlayıcı bir tempo, başka bir yoldan sarıyer'e iniş ve boğazdan dönüş.

75 km civarı olur toplam yol sanıyorum.
    sabah 7 ciavrı çıksak cangolar istanbulu basmadan toplarız sanıyorum.

6. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    saati alırız geriye .sabahları murat pek cango yok sahilde sarıyere kadar basarız garipçe tarafına ,pek o kadarda cango olmuyor ,dönüşte zati sarıyer içinden değil ,gidişte sarıyer içinden rumeli kavağına gidiyoruz sabah orda pek araç olmaz içerden rampa var koç üniversitesinden devamla garipçe, dönüşü koç üniversitesinden aşağı geldiğimiz gibi yaparak rumeli kavağından sarıyere, sarıyerde trafiğe yakalanacağız ama maslak yakın ordan yukarı evet yollar yukarda geniş ...zincirlikuyuna ordan beşiktaş erken gitme olayında tur çabuk biterde merak etme murat sabah cango yok oralarda ...kilyosa gitmeyeceğiz murat..sabah saat tam 07.00 de buluşuruz kadıköy beşiktaş iskelede ve 20 dakika sonra beşiktaştayız saat 08.00 de çıkarız , sabah kimse olmaz

7. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    evet saat tam 07.15 vapuru var kadıköyden ,bahtiyar erkan siz isterseniz üsküdardan beş dakikada geçersiniz bana çok ters ora, üsküdar ,murat dostum sen saat tam 07.00 de olursan beraber kadıköyden geçeriz saat tam 07.35 de beşiktaşta erkan ve bahtiyar ile barboros meydanında buluşur hemen dalarız sahil yoluna direk garipçe nonstop devam eder ve lokantanın çayı bedava oranın çayı çok güzel suyu güzel dönüş maslak en geç saat 11.00 de beşiktaşta oluruz..

8. Caner.AYDIN

Caner.AYDIN Kron / Corratec / Mosso

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    nonstop / yüksek tempo / şile benzinciye kadar durmadan :)))
    abi daha insancıl turlar olduğunda severek katılacağım bunlar beni şimdilik aşıyor :)))

9. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    valla caner biz kafayı yedik he babam hız bakalım nereye kadar..zevkini alınca virüs gibi içimize girdi kurtulamıyoruz, istanbul dışı mekanlarda trafiğin sıfır olduğu bıçkıderede sürat yapmak zevkli ve eski şile yolunda ,fazla araç yok oralarda,sabah erken çıkınca sürat olur , sabah erken şile yollarında araç az ,bi de hiç sevmediğim bi şey varsa trafik gürültüsü bakma garipçede çok ama mesafe kısa 70 km ...tekirdağ dönüşü kafam allak bullak oldu gürültüden bi dahada gitmem meskun yerler gerek bana gerek süratin ve de bisikletin zevki oralarda çıkar..

Caner.AYDIN ve bahtiyar közen bunu beğendi.
  10. bahtiyar közen

bahtiyar közen Bisikletkolik

Adı:
    Bahtiyar Közen
    Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    gidelim şu garipçeye sabah çayı içmeye kudret abi erken çıkalım malum güneşe yakalanmıyalım 07:30 beşiktaş ne dersin

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  11. Caner.AYDIN

Caner.AYDIN Kron / Corratec / Mosso

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    hafta içi antrenmanlara başladım abi Ramazana kadar bende eski formuma girerim diye düşünüyorum nasipse Ramazandan sonra bende katılırım bu yüksek tempolu turlara :) şimdilik sizi kıskanarak izlemekten başka bir şey gelmiyor elimden :)

12. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    o.k bahtiyar 07.30 da beşiktaş ama ben kadıköyden geçeceğim beşiktaş iskeleden saat 07.15 ilk vapur 20 dakika sonra saat tam 07.35 barbaros meydanında olurum ..üsküdar size daha yakın bahtiyar saat tam 07.30 da siz orda olursunuz benden önce, üsküdar bana ters ............

13. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    caner ,ramazan ayın 18 inde başlayacak temmuzun ve bir ay sürecek bu bir ayda ben 160 ı devirmeye devam edeceğim ayda bi tane 160 olacak aksi takdirde 160 dan sınıfta kalırım ,100 km lerin üstünü kısa zamanda almak için zamana karşı makara çevirme çalışmaları yapmak lazım bu biraz meşakkatli iş..

14. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    ekip dostlarım,,
    hafta sonu yüzde 80 değişim olabilir 17 sine beykozdan gidip riva ve ömerli girişten polinez ve kavacık a varış ve beylerbeyi ,24 garipçe olabilir belli değil bu durumun tersi olabilir ct belli olacak ...

bahtiyar közen ve Bugsbunny bunu beğendi.
  15. yilmaz kaynak

yilmaz kaynak Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Biz ballikayalara gidiyoruz kudret abi o yuzden gelemeyecegiz davet icin tesekkurler.

16. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    başarılar yılmaz...

17. Alperen ERTEN

Alperen ERTEN Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Genel ortalamalarınız kaç km civarlarında oluyor?

18. Cem Şentin

Cem Şentin Bisikletkolik

Seviye:
    Ben de Caner gibi antremanlara başladım. Önceki Pazar yaptığım Bostancı üzerinden Kayışdağı'na yaptığım turda sıcağın beni etkilemesi nedeniyle en erken saat 17.00'ye yakın zamanlarda kadans antremanlarını yapmaya başladım. Salı günkü turumda bir ara 32 km/s'ye çıktığım oldu. Bu genel olarak 1 hafta daha sürecek, sonra Kayışdağı ve Göçbeyli gibi orta zorluktaki rampalı güzergahları antreman listeme ekleyerek devam edeceğim. Amacım hem Bıçkıdere, Şile, Garipçe ve Polonezköy gibi zorlu etapları çıkarabilecek forma gelmek, hem de normal kiloma düşmek.

19. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    alperen dostum ortalama olarak vermeyeceğim durumu ,ekip 60 km yi 2 saat 13 dakikada durmadan almıştır bu 60 km düz yol değildir 6-7 ve 10-19 eğimli rampalarda durulmamıştır 60 ı 2 saat 13 dakikaya böldüğünüzde tempo 28 km çıkar ortalama değil 28 km hızdır bu 19 eğimli rampalar süratle alındı bana 50 yaşındaki murat dostum 6 dakika takdı onun temposu 30 km idi son derecede zor, 19 eğim rampaları yutarak almıştır ekip 7 senedir olmasa bile ben 7 senedir çalışıyorum ama en ağır güzergahlarda derecem artık bu, bunun üstüne çıkmakta pek istemiyorum her zaman ortada kalmak iyidir bu yaşta bedenimi yormak niyetinde değilim..

20. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    cemo uyku düzenine dikkat et gece yarılarına kadar oturma uyku düzeni gerekli bir ,,ikincisi ağza fermuar , alacaksın ahmet aydın doktorun taş devri kitabını performans yapanlar orda ne yiyecek bunlar önemli, kaza geçirdiğin için kilo almış olabilirsin ama diyet yapabilirdin herşey disipline bağlı en önemlisi ağız disiplinidir..1 temmuza hazır olursan şile rampalarına dal...dönüşü aynı yerden yaparsın ya da yolu biliyorsan eski şile yolundan dönersin son derece çetin yol ise eski şile yoludur araç yok gibidir..