Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Nokia Sports Tracker ile Tüm Aktiviteleriniz kayıt altında!

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Cyclopower tarafından paylaşıldı.

1. Cyclopower

Cyclopower Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,

Konuyla ilgili geniş bilgiye sahip olabileceğiniz linki aşağıda sizlerle paylaşıyorum. Daha önceden bu konuyu açtım ancak bazı arkadaşlar konunun elektrik ve elektronik bölümüyle daha çok ilgili olduğunu söyledir. Bu yüzden buradan sizleri konuya yönlendirmek istiyorum.

Konunun linki : http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=47487

DKRMustafa ve Burak Coskun bunu beğendi.
  2. Rahman Ketenciler

Rahman Ketenciler Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhabalar,
    Ben de nokia sportstracker yazılımını kullanıyorum. Benim bir türlü halledemediğim bir sorunum var; Sportstracker da kaydettiğiniz bir güzergahı sonradan rota olarak kullanıp üzerinden geçebiliyorsunuz.
    Benim istediğim ise ; henüz gezmediğim, bilgisayarda (google earth ile veya başka bir track editor programı ile) hazırladığım rotayı telefona atıp, bu rotayı takip etmek. Bununla ilgili internette yaptığım araştırmalarda bir sonuca ulaşamadım. Yabancı kaynaklarda da aynı sorun dile getirilmiş ama çözüm yok.
    Sadece *.gpx formatında hazırladığınız rotaları sportstracker.nokia.com daki hesabınıza atabiyorsunuz fakat buradan telefona aktarım olmuyor.
    Bu konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa burada paylaşırlarsa memnun olurum.
    Bu da sportstracker hesabım;
    http://sportstracker.nokia.com/nts/user/profile.do?u=catngs

3. DKRMustafa

DKRMustafa Forum Demirbaşı

Seviye:
    şimdi bu yazılım tam olarak ne işe yarıyor.