Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Nokia N97 Beyaz, 300Tl

Konu, 'Bisiklet Dışındaki İkinci El Ürünler' kısmında Korkut Sert tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Korkut Sert

Korkut Sert Üye

Seviye:
    Nokia N97 modelini satışa çıkaracağını duyurduğu zaman Almanya'daydım. İlk parti olarak Avrupa'nın bazı şehirlerindeki Nokia mağazalarına toplamda 150 adet N97 gönderildi. Ben Almanya Köln'de 3. sıradan aldım telefonu. Büyük ihtimalle dünyada satışı yapılan ilk 10 N97'den birisi bu telefon.
    Telefon kesinlikle hala güncelliğini korumaktadır. Hiçbir sıkıntı çıkarmadan facebook, twitter, whatsapp, opera uygulamalarını çalıştırmaktadır. Ancak Android ve iOS'a çıkan oyunları bu telefon için bulamazsınız. Şarjı günde 10 dk telefon görüşmesi, 100 whatsapp mesajı, 10 dk Opera ile internet bağlantısı, 30 sms kullanımı ile 2 gün gitmektedir.
    Nakit ihtiyacım dolayısı ile satılıktır. Yazılımsal ya da teknik hiçbir arızası kesinlikle yoktur.
    Telefonun tüm kutu içeriği mevcuttur, kalemi de var ama fotoğraflara eklemeyi unuttum. Tv bağlantı kablosu da mevcuttur.
    Telefon ile gelen kulaklık iki parçadan oluşuyor birisi medya oynatıcısının bulunduğu ilk kısım, ikincisi kulaklık kısmı. Herkesin bildiği gibi kulaklıklar pek uzun ömürlü olmuyor. Bu yüzden sonradan aldığım kulaklığı da telefonla birlikte vereceğim. Ayrıca bir adet deri kılıf da hediyem olacaktır, telefonun boyutlarına bire bir uygun değil ancak kesinlikle çok işe yarıyor.
    Fotoğraflardan birisinde görüleceği üzere ufak bir eziklik var, kışın buzda kayıp düştüğümde olmuş, bende sonradan fark ettim.
    İstediğim fiyat başlıkta da belirttiğim gibi, kargo ücreti dahil, 300 TL.
    bu fotoğrafta göstermeye çalıştım eziği ama pek belli olmamış.
    Köln Nokia mağazasının faturası.
    bu mekanizmanın Nokia tarafından ömür boyu garantili olduğu söylenmişti bize. Ne kadar doğru bilmiyorum. Ama şu ana kadar hiçbir sıkıntı çekmedim.
    Telefonun belirgin özellikleri;
    32 GB dahili hafıza, 16 GB'a kadar hafıza kartı desteği
    128 MB ram.
    5MB Carl Ziess mercekli kamera ve flaş
    Radyo yayını yapabilme
    3G, GPS, GPRS, Navigasyon, WiFi, Bluetooth
    434 MHz işlemci
    Ekran boyutu 3.4''

2. Korkut Sert

Korkut Sert Üye

Seviye:
    ilan günceldir.