Niterider Solas

Aeoronsc

Daimi Üye
Tepki
75
Bisiklet
Colnago
arkadaşlar internette gezinirken böyle bir şey gördüm arka stop toplamda 2 watlık çıkış gücü var 2,3 km öteden görünebiliyor dediler bunu nereden satın alabilirim kendi siteside bu (link)
http://r1306.hizliresim.com/1b/m/pbmwc.jpg
http://r1306.hizliresim.com/1b/m/pbmwn.jpg

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
(link)

Linkde birçok farklı fiyata var. Ancak bana kalırsa bu kadar para vermek çok gereksiz. Farları almadan önce bende sizin gibi düşünüyordum çok iyi ön ve arka far alacağım görünürlük çok çok önemli diye düşünüyordum. Ardından deneme amaçlı q5 ön ve flaşlı arka far sipariş ettim toplam 8 dolar tuttu. Şu an kullanıyorum ve gayet yeterli. Ön farı flaşlı açtığında uzaktan çok belli oluyor, yayalar bile dönüp bu ne diye bakıyor. Arka far ise aynı şekilde çok görünür. Bisikletin arkasından uzaktan baktığımda gayet belli oluyor, herhangi bir aracın/kişinin görmemesi imkansız. Ki gece sürdüğümde de arkamda ki araçlar kolay kolay geçmeye çalışmıyor bile, ışık epey dikkat çekiyor yani.

Bence bu kadar para vermeye gerek yok, flaşlı arka farlar 2-3 dolar. 2 tane alır sele altına takarsan yeterli olur bence.

Aeoronsc

Daimi Üye
Tepki
75
Bisiklet
Colnago
@Özgür Kılınç

bisiklette zaten 8 metre kırmızı led var öndede bimeksten aldığım 2 tane fener var gayet kaliteli ben bunu gördüm beğendim diğer bisikletim için düşünüyordum fiyatıda 35 dolarmış hiç gerek yok ben sizin dediğinizden alırım

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
914
Bisiklet
Focus
Ben kendime sipariş etmiştim , birkaç gün önce elime geçti.Ürünün malzeme kalitesi gerçekten güzel , yabancı forum sitelerinde su geçerimez olmadığı yazılı bence de öyle.4 farklı modu var ikisi flash diğer ikisi sabit.İçindeki 2 watt led gerçekten muazzam bir güçte.Arkadan gelen sürücünün fark etmemesi imkansız hatta bence rahatsız bile edebilecek düzeyde.Ben gayet memnunum aldığım için.Eğer gece sürüşü yapıyorsanız kaliteli bir arka lamba gerçekten can güvenliği için gerekli.