İnceleme Nite Rider - Lumia 750 Ön Aydınlatma

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Amerika dan aldığım Nite Rider - Lumına 750 fenerim bugün elime ulaştı. Özellikle yapılan yorumlar ve katlanır bisikletim için kompak yapısı ile tek seferde pil + led kısmını halledebileceğimi düşündüğüm bir model olduğu için tercih ettim. Çok ucuz değil ancak sağlamlık ve 750 lümen ışık gücü ile oldukça etkileyici.

Işık gücü olarak fikir vermesi açısından zifiri karanlıkta yaklaşık 20 metre mesafedeki aydınlatma güçünü görüntülemeye çalıştım.5.JPG

Bir fikir vermesi açısından paylaşmak istedim...

(link)

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

Scudo

Ozan k.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.738
Bisiklet
KTM
@MURAK ben de bunu merak ediyordum iyi oldu. Aslinda sahilde denk gelirsek karsilastiralim, bende de road blinder 2 var. Aradaki fark bariz ise bundan almam gerekebilir zira aksamlari sürat yapamiyorum, ancak yavas gidersem onümü gorebiliyorum...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ozan k. Bu model mi sizde olan.??

(link)

Eğer buysa incelemiştim. 200 lümen der bunun için.. Fiyatı biraz daha uygun.. Ama muhtemelen LUMINA 750 daha güçlü..

Ozan k.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.738
Bisiklet
KTM
Aynen oyle. Cok fuzel far ancak şehir icinde alacali yerlerde 30km ile giderken tam önünüzü göremiyorsunuz ve yavaslaa ihtiyaci duyuyorsunuz. Daha guzlu birseyle rahatsiz olmadan aksam suruslerimi yapabilirim diye umud ediyorum.

ugurbahadir

Aktif Üye
Tepki
147
İsim
Uğur
Bisiklet
Dahon
Bende Spanninga jet var takim olarak, simdilik yeterli sayilir, ama lumina gayet basariliymis.

Tepki
73
Bisiklet
Giant
(link) Alma arefesindeyim, alınca detaylı bir inceleme yaparım, fakat şu ana kadar ki araştırmamda kategorisinde Abd'de en çok satılan ürün olduğunu söylüyor niterider. hakkında çeşitli video incelemelerde bulabilirsiniz. Fakat road.cc'nin paylaştığım incelemenin altında inceledikleri fenerlerin fotoğraflı karşılaştırması ışığın şekli gibi karşılaştırmalar mevcut.