nikelaj bisiklet

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
arkadaşlar bende nikelaj bir kadro (modelini ve boyunu bilmiyorum)kadronun üzerinde ful şhımano parçalar var burdan foto eklemeyi beceremedim bisiklet yaldır yaldır parlıyor tekliflerinizi bekliyorum 05356568223 cepten foto yollarım isteyene 400 ytl takaslara da açığım

Scudo

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
@mchael

Öncelikle merhaba, Hoşgeldiniz...

Forumumuzda biraz gezinirseniz fotoğrafın nasıl ekleneceğini ve satış kurallarını gözleyebilirsiniz...

Onun dışında modelini ve boyunu bilmediğiniz kadroya 400 ytl (!) istemek de garip.Kadro CR MO bile olabilir, hatta HiTen bile olabilir ve yaldır yaldır parlaması da birşey ifade etmez;)...Shimano'nun(bu arada böyle yazılır) hangi serisi var kodlarını falan yazarsanız daha bir bilgileniriz...

İyi günler...

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
evet haklısın biraz eksik olabilir yazdıklarım ama ben öncelikle profesyonel bir binici olmadığım için kadroyu aldığım zamanda boyuyla ilgili bir bilgi almadım kadro alüminyum deil ayrıca beni bu şekilde rencide edeceğine nasıl foto ekleyeceğimi yazarsan daha faydalı olursun ben daha bu gün üye oldum ok

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
sizi rencide etmek gibi bir düşüncesi olduğunu sanmıyorum fotograf eklemek için yanılmıyorsam bu linkte yeterli bilgi var kolay gelsin
(link)

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Evet öyle bir düşüncem yoktu...Eğer olduysanız da özür dilerim...

Bir foruma ilk defa girildiğinde; "neler oluyor", "ne var ne yok" diye araştırabiliriz aslında...Bende öyle yaptığınızı sandım...Forumumuzun her yerinde "Nasıl foto eklenir?" gibi başlıklar mevcut...Bu yüzden söyledim...

Tekrar söylüyorum kesinlikle rencide amaçlı bir şey yoktur, özür dilerim eğer rencide olduysanız...;)

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
(link)
bilgilendirmeniz için teşekkürler.ben bisikletin ayrıntılı olarakta parçaların modellerini not aldım.
ön göbek:shımano deore lx HB-M564
arka göbek:shımano deore lx FH-M565
vites fren kolları:ST-EF29-8
sele:ISCASELLE
ayna kol:shımano ALIVIO FC-MC10
arka vites:shımano ALTUS RD-CT95
furc takımı:shımano stx
gidon borusu:zoom
ön ve arka fren seti:shımano BR-420
jantlar:HJC Alloy 6061
ruble.8li shımano HIYPERGLIDE-C
zincir:shımano IG NARROW japan
ön vites:shımano 050 sis singapone vıa top-swıng
evet arkadaşlar yazabildiklerim bu kadar umarım bi eksiklik yoktur.

(link)

(link)

(link)