Nike + Human Race'e Katilan Yok Mu?

infinity

Aktif Üye
Tepki
25
Ya o t-shirt ile verilen kirmizi rozet benzeri zimbirtiyi anlamadim ben arti olarak su bileklik olayini daha guzel bisey yapabilirlermis kagit gibi. Ama T-Shirt'ler harbiden guzelmis.

• Beğen
Tepkiler: ahmedseref
Scudo

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
@Infinity

Nasıl bir şey şu "kırmızı rozet"? Ayakkabıya bağlanack olan "chip" olmasın? Ama o da kırmızı değil.

infinity

Aktif Üye
Tepki
25
Valla gazoz kapagi buyuklugunde kirmizi uzerinde beyaz nike amblemi ve + bulunuyor. Ne oldugunu cozemedim posetin icinden cikti bi ara yolum duserse sorucam elemanlara.. Ya ben paket icinde almadim oyle elden

T-shirt - Bileklik - ve bu soyledigim zimbirtiyi aldim.

Sizde ekstra ne vardi?

• Beğen

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
O zaman o şey "chip"tir. Koşu sırasında ayakkabıda bulunması gerekiyor. Bendeki beyaz. Belki her gruba farklı renktir. Bu chip, ayakkabı bağına takılıyor. İki kenarında açıklıklar olmalı. Başlangıç ve bitiş çizgilerinin üzerinden geçerken sensörler bu cihazı algılıyor. Toplam koşu süresi, genel sıralama gibi bilgiler, kolaylıkla kayıt altına alınıyor. Bu cihaz tek kullanımlık. Koşudan sonra hiçbir işe yaramıyor.

Aykut Subaşı

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Bisiklet
Cube
ya ben gitcektımde şu nıke magazalarından bişeyler almamız gerekıyomus o kötü oldu ya..

infinity

Aktif Üye
Tepki
25
O zaman o şey "chip"tir. Koşu sırasında ayakkabıda bulunması gerekiyor. Bendeki beyaz. Belki her gruba farklı renktir. Bu chip, ayakkabı bağına takılıyor. İki kenarında açıklıklar olmalı. Başlangıç ve bitiş çizgilerinin üzerinden geçerken sensörler bu cihazı algılıyor. Toplam koşu süresi, genel sıralama gibi bilgiler, kolaylıkla kayıt altına alınıyor. Bu cihaz tek kullanımlık. Koşudan sonra hiçbir işe yaramıyor.

Vaay guzelmis o zaman ya ama konser bileti falan bisey cikmadi oyle.

Bakalim 10.000 konusabilcem mi ya sanmiyorum ama ; )

Nasil abi idman yapiyor musun sen?

• Beğen

Snaqe

Daimi Üye
Tepki
154
Bende aldım yarış kitimi,

Tshirt güzelmiş bisiklete binerken giydim dün çok güzel hava alıyor =)

Yarışa katılabilirm umarım

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
@Infinity

Verilen bileklik konser bileti yerine geçiyor. Ben konsere katılmayı düşünmüyorum.

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
@yunusdogan

Yakıt olarak da "ELF" kullanırsın:D

infinity

Aktif Üye
Tepki
25
Nasil peki abi calisiyor musun? 10bin kostun mu daha once valla ben mecidiyekoye gelirsem tamamdir benim icin ; ) Siki idman gerektiriyor aslinda hic calisamadim da ben

• Beğen

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
@Infinity

Sigarayı bıraktıktan sonra 10 kg. kadar aldım. Sonra da koşuyu bıraktım. Bir hafta kadar koşup yarışa öyle katılmayı düşünüyorum. Aslında bu yarış da değil; eğlence. Olmadı, yürüyerek biter. Ne olacak? Zaten kırmızı gruba yazıldım. 10 km.'yi 70 dak. üzerinde koşanlar grubu:)

gokhancan

Forum Bağımlısı
Tepki
661
@toprakec

avrasya maratonunda korktugum boğaz köprüsünün çökmesi hadisesiydi hep :))

O ayakların köprüye vurduğu darbeleri dusunerek çökeceği endişesi geliyor aklıma.

saygılar.

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
@gokhancan

Bu benim de aklıma geliyor. Ama Avrasya Maratonu kadar kalabalık olacağını sanmıyorum. Ayrıca köprünün hasar görebilmesi için, büyük çoğunluğun aynı adımı atması gerek. Bu da yetmez; köprünün periyoduyla, adımların periyodu aynı olmalı. Biraz zor. Yine de iyi bir sarsıntı olabilir:)

SBF

Üye
Tepki
218
Bisiklet
Sedona
Ankara dan kayıt olmak için ne yapmak gerekiyor peki? Bilenler lütfen yardımcı olsunlar.. selamlar

yavuzicmez

Daimi Üye
Tepki
109
koşu için kayıt oldum.. birkaç gün antrenman yaptım ancak 5km'yi geçemedim

ne yapabiliriz, koşuya gelsem mi gelmesem mi kararsızım..

Levent_K

Forum Bağımlısı
Tepki
2.594
Bisiklet
Trek
Bende kayıt oldum,
mavi bileklik aldım ama hakkını veririm inşallah, kırmızı bileklik çok azmış," abi sen koşarsın " dediler mav verdiler, o gazla kabul ettim.
yani 65dak olan gurup.