Nike ACG 10.5 SPD MTB Ayakkabı **USA'dan YENİ**

azrail

Üye
Tepki
8
http://img378.imageshack.us/img378/6826/nikenxa2.jpghttp://img515.imageshack.us/img515/3057/nikeacgtu0.jpg

Merhaba arkadaşlar,

USA'dan kendime getirttim ve bugun elime ulaştı, ama ne yazık ki bana küçük geldi..:( Bundan dolayı satıyorum. Fiyatı : 100 YTL

Normalde 43 giyiyorum, spor ayakkabıda 44 oluyor.. Sanırım ayak numarı 42 olana tam olacaktır, ben giydim ama önden parmağım dayandı..

Ayakkabı dışarıda hiç kullanılmamış(sadece denemek için giyilmiş..).. Orjinal kutusu ve etiketi yok. Bana gelen kutu ile gönderirim. Oldukça güzel ve çok sağlam bir ayakkabıya benziyor.Günlük kullanıma da uygun. Zaten ACG serisini bilen biliyordur. Önce para sonra kargo olarak gönderirim. Eğer komisyon farkını öderim derseniz, gittigidiyor dan da satış yapabilirim.

Scudo

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Normalde 43 giyiyorum, spor ayakkabıda 44 oluyor.. Sanırım ayak numarı 42 olana tam olacaktır, ben giydim ama önden parmağım dayandı..

Tam olarak kaça tekabül ediyor. Siz tam olarak 10,5 bizim üklemize göre kaç numaraya denk geldiğiniz net yazarsanız memnun olurum.

azrail

Üye
Tepki
8
Bize göre 44.5 , ama SPD ayakkabılarda maalesef bu ölçülendirme diğer ayakkabılardaki gibi olmuyor. Normalde kösele,mokasen olarak 43 bana olurken, spor ayakkabı 44 oluyor. Ve bu bana ufak geldi..

Yani, ilk mesajımda da yazdığım gibi, ayak numarası 42 olana tam olacaktır.

azrail

Üye
Tepki
8
g ü n c e l...

Sanırım ihtiyaç sahibine denk gelmedi, yoksa bu fiyata bu kalitede bir ayakkabı çoktan satılmalıydı..

azrail

Üye
Tepki
8
2. El SPD ayakkabı enflasyonu oluştu ben ilan verdikten sonra..:) 3 haneli olunca gözünü korkutuyor olabilir insanların, 2 haneli olsun bari..:) 99 ytl.

Tekirdağ tarafından isteyen varsa, sadece bugün için ücretsiz gönderebilirim(o tarafa giden arkadaş var da..).

Not : MTB+Şehir kullanımı için uygundur.

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
özel mesaj attım

azrail

Üye
Tepki
8
Bu kadar bisikletseverin olduğu bir forumda 1 ay oldu satılmadı gitti..? Pazar malı spor ayakkabı bile 40-50 ytl, 99 ytl çok uygun bir fiyat halbuki..Numara olmayacak diye de tereddüt etmeye gerek yok, ayağı 42 olana tam olacaktır, hatta 42.5 olanı da kaldırabilir.. Bunlar Nike, üstüne ACG, üstüne SPD... Ayağıma küçük gelmese hayatta satmaya çalışmam, zaten yok da bu ayakkabıdan, bir büyük numarasını bulabilsem almak istiyorum..

azrail

Üye
Tepki
8
aldığım fiyatın altına çekiyorum.. 85 ytl!!! ayrıca, ayağınıza olmaz ya da beğenmezseniz aynı gün ve teslim alındığı gibi gönderilirse, iade alırım. ayak numarası 42 olana tam olacaktır.

emreonem

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Corratec
@azrail

slm..............
özelden bi tel verebilirmisiniz:cool:

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
Şimdi güzel de ben istanbul'dayım. Gönül istiyorki bir giyeyim, göreyim... Nihayetinde bir ayakkabı, elektronik bir alet değil ki...

Şöyle ayağında hissedip, içine sinmesi lazım...

Bana da bir e-posta veya telefon verirseniz daha detaylı görüşmek isterim...

azrail

Üye
Tepki
8
Arkadaşlar ayakkabı nuhcan isimli üye tarafından alınmıştır. Teklifleriniz için teşekkür ederim.Eğer olur da ayağına uymaz ise, diğer isteklilere haber veririm..