Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Nihat Doğan'a bisiklet

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında mcaliskan23 tarafından paylaşıldı.

1. mcaliskan23

mcaliskan23 Bisikletkolik

Seviye:
    Nihat Doğan'ın hayatında hiç bisikleti olmamış. Buu itiraf canlı yayında ağlattı. Hayatında hiç bisikleti olmadığını söyleyen Nihat Doğan'a jüri üyesi arkadaşları canlı yayında bir bisiklet armağan etti. Küçük yaştan beri çalışmak durumunda olduğunu söyleyen Nihat Doğan; Yeşim Salkım'ın "Allah sana inşallah bir bisiklet fabrikası nasip etsin, sende bisikleti olmayan çocuklara dağıt onları.." sözleri üzerine gözyaşlarını tutamadı.

22 Kasım 2007 Perşembe 07:55

2. Gunesak

Gunesak Aktif Üye

Seviye:
    Saçmasapan duygu sömürülerine bisikleti de alet ettiler ya... Hadi bakalım hayırlısı. Şu kokuşmuş magazin sektörünün anestezisinden ne zaman uyanacak bu toplum merak ediyorum.

3. nuhcan

nuhcan Onursal Üye

Adı:
    nuh can
    Seviye:
    Boş işlerle uğraşmayı seven bir milletiz...

Sanki bisikleti olsa binecekmiş gibi konuşmuyorlar mı!

Bunlar bisiklete binse, onu da magazin malzemesi yaparlar. Artık örneklendirip, daha da konuyu dallandırmak istemiyorum...

mariokaldato bunu beğendi.
  4. rahmankarataş

rahmankarataş Bisikletkolik

Seviye:
    lütfen bari bir bisikletimiz kaldı onunda suyunu cıkarmasınlar !!!!.

5. Baki Berk Kayalar

Baki Berk Kayalar Onursal Üye

Seviye:
    Bisikletin magazine alet edilmesi hoş değil ama belki bisiklet modası başlatıp bisiklet kullanımını arttırabilir. Yeter ki bisikleti özendirici nitelikte düzgün magazincilik yapsınlar.

canyon bunu beğendi.
  6. abdullahabdullah

abdullahabdullah Forum Bağımlısı

Adı:
    Abdullah YEŞİLTAŞ
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Şok Şok Şok !!!!!!!!!!!

Sanatçı XXX, gece çıkışı, selesine oturttuğu gizli sevgilisi ile ZZZZ bardan çıkarken yakalandı.

Hızlı çapkın XXXX Etiler'den Ortaköy'e 27. vitesle inerken yalnızca bizim kameralarımıza takıldı. Bizle farkı görün.

Allah korusun dimi.

d.berkay, elfaruki, canyon ve 9 kişi daha bunu beğendi.
  7. yighitjan

yighitjan Bisikletkolik

Seviye:
    yoksa gitsin alsın bi tane.(isterse bisiklette öneririz kroya:) )

8. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Basın ne boş işlerle oyalıyor insanları.
    Nihat Doğan'ın bisiklet almaya imkanı yok mu? çocukken binememişse şimdi alıp binme imkanı yok mu?
    Üç kuruşluk insanların ağzından bisiklet sözcüğü çıksa haber oluyor da bazılarımız bisiklet için hayatındaki herşeyi hiçe sayarken, onlarca başarı gösterirken, sakatlanmayı göze alırken, okul okul gezip küçüklere bisiklet eğitimi verirken, onlarca yarış düzenlerken bunlar haber edilmiyor.
    Ah içimizde bir basın yöneticisi olacaktı o zaman hayatlarımız ne kadar farklı olurdu.
    Akşam haberlerinde x adlı üyemiz röportaja katılır, y adlı üyemiz yarıştaki başarısını halkla paylaşır, z adlı yöneticimiz halkı .. etkinliğine davet ederdi.

9. sertacr88

sertacr88 Forum Bağımlısı

Seviye:

Süper güldürdün beni vallahi :) valla zaten her haberlerinde rezilliklerine gülüyorum eğer bide böle bisiklet tepesinde görürsem onları neşem dahada bi yerine gelir :D

Mert Bağcılar bunu beğendi.
  10. abdullahabdullah

abdullahabdullah Forum Bağımlısı

Adı:
    Abdullah YEŞİLTAŞ
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Nihat DOĞAN, bisiklet foruma üye olmak istiyormuş. Moderatör arkadaşlar ne yapalım?:D

11. aurora79

aurora79 Kıdemli Üye

Seviye:
    Aynen bende katılıyorum...

Trafikte bisiklete saygı amacıyla bir sürü sürüşler yapıldı.. onlar haber olmadı.. ama bu olay gündem yaratıyor...

ahmet ozgen bunu beğendi.
  12. ateze

ateze Misafir

Eskı konu ama yarıldım, mesaj yazma geregı duydum :)
    ne kadar sacma bır habermıs bu hıc duymamıstım :) Nihat Doğan n'olur bisiklete falan binmesin, ya da dusunsenıze ıyıce abartıp action takıldıgını, BMX'te falan dusunemıyorum, oooff koptum :D:D:D

mariokaldato bunu beğendi.
  13. boşgezeninboşkalfası

boşgezeninboşkalfası Forum Bağımlısı

Adı:
    Mustafa Önder ATİK
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Aslında bisiklet sporunda isim yapmış kişileri veya basınla bağlantısı olan arkadaşların yardımı ile biraz bisiklet sporu ile ilgilenmelerine teşvik edip onları bisiklet dünyasına çekmeyi deneyebiliriz. Güzel bi çalışma olur ve bisiklet sporunun artısıyla eksisiyle gün yüzüne çıkması sağlanabilir.

Sevgi ve Saygılarımla

Mustafa Önder ATİK

canyon ve Koray Karaman bunu beğendi.
  14. ENDORPHIN

ENDORPHIN Kıdemli Üye

Seviye:
    bu adamdan nefret ediyom haa.böyleleriyle aynı havayı tenefüs ediyoz ya çıldıracam.1 daha gündeme gelmek için 1 bisiklet kalmıştı böyle kullanılacak.bu nihat doğan seda sayanla iken seda sayan benim namusun diyordu.seda sayan şimdi başkasıyla evliiiiiii,başkasının kollarındaaaa.:) bırakalım bisikletimizide gündeme o getirip rezil etmesin namusu gibi...

15. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Bu çok klasik ama etkili bir yöntem tabi. Ünlüleri buz patenine bindirin, herkes buz pateni yapsın. Semih Saygıner'i her programa çıkartın, herkes bilardo oynasın... Örnekleri çoğaltmak kolay da, bu iş Nihat Doğan'la olmaz :)

boşgezeninboşkalfası bunu beğendi.
  16. ghostnote

ghostnote Yeni Üye

Seviye:
    o kadar da gaddar olmayın
    bisiklet bi simge aslında çocukken alınamayan onca şey arasında.
    bisikleti olan çocukların arasında bisikletsiz olmak çok kötü bir duygu.
    kendimden biliyorum:) ilk bisikletimi 25 yaşında aldım o gün bu gün 6. bisikletimi aldım. iyikide öle olmuş şu anda kıymetini daha iyi biliyorum.

canyon ve ozgurtex bunu beğendi.
  17. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    Yazık ya. Kimin çocuğuysa.. :04:

18. boşgezeninboşkalfası

Adı:
    Mustafa Önder ATİK
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Aslında bence öyle kişiler seçilmeli ki öyle o onunla aşk yaşamış bu bununla aşk yaşamış kişileri değil türkiyede saygınlığı ve kişiliğiyle takdir toplamış kendini bilen toplum tarafından kabul görmüş kişileri çekmeyi deneyebiliriz. Ama kim. Şu anda isim vermekte ben zorlanıyorum. Ama fikirler ve düşünceler paylaşıldıkça güzel bir sonuca ulaşabiliriz diye düşünüyorum. Ama bisiklet sürmenin ve bisiklet sporunun ayrıcalıklarını vurgulamak veya ne bileyim o kişiye bisiklet sürdürtmek abestte kaçmamalı. O saygın kişi bu işi isteyerek ve severek yapmalı. Nasıl desem birazda o tür kişilerin bisiklet merakı olan kişiler olmalı. Ben bu konuda ünlülerin hayatından bisiklete merakı olanları araştırmayı denemekle başlayacağım bu işe.

Sevgi ve Saygılarımla

Mustafa Önder ATİK

19. boşgezeninboşkalfası

Adı:
    Mustafa Önder ATİK
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Ben biraz araştırma yaptım. Bunları gerek link gerekse alıntı olarak sizlere sunmak istiyorum. Öncelikle benim aklıma gelen ilk isim. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir TOPBAŞ. Ve gerçekten bisiklet yolu olsun bisiket sporu olsun ve bisiklet aracı olun ilgili olduğunu düşündüğüm ve takip ettiğim kişilerden birisidir. Onun dışında diğer araştırdığım kişileri sizlerle paylaşmak istiyorum.

Henry MİLLER

Bisiklet sporunda dünya şampiyonu olabilme düşlerini, boksa da meraklı olan genç, beş yıllık sıkı bir antrenmandan sonra unuttu.

Merve İldeniz

Tam anlamıyla bir su insanı olduğunu söylüyor Merve İldeniz. ‘‘Suyun içinde olmak bana huzur veriyor, rahatlatıyor. Kendimi yenilenmiş gibi hissediyorum.’’ Mankenliği bıraktıktan sonra kilo aldığı için biraz canı sıkılmış İldeniz'in. ‘‘Düzenli olarak bisiklete binmeye başladım. Ardından da gerçekten yapmak istediğim şeyi yaptım ve dalgıç oldum! Geçen sene bu işin eğitimini almaya başladım. Bodrum'daki dalış kurslarına katıldım. Araya yaz tatilinin de girmesiyle balık gibi sudan çıkmak bilmedim. Artık profesyonel bir dalgıcım.’’ derken, gelecekteki hayalinin bir su altı belgeseli yapmak olduğunu söylüyor.

Nusret ERGÜL haber linki

http://www.memleket.com.tr/news_detail.php?id=24114&uniq_id=1206897531

Amerikan başkanı BUSH un haberi

http://www.2teker.com/tr/article.asp?ID=112

Ünlü WRC sürücüsü Sebastien Loeb’ün bisikletten düşerek kolunu kırması, bu yıl şampiyon olmasını engelleyemedi.

Bir gencimizin bisiklet merakı sonucu şimdi dünya turu ! ile ilgili haber linki

http://arsiv.sabah.com.tr/2007/09/22/ct/haber,0459708592FD4593958BE36AD8F1F763.html

Buda bir başka alıntı bilgi

Mönüsü ve el yakmayan fiyatlarıyla herkesin gözdesi olan balık restoranı Fishmekan'ın sahipleri, bu kez Arnavutköy'de bir de İtalyan restoranı açtılar. "Öyküsü olan yerler hep başarılı olur" diye düşünen mekanın sahipleri, restoranlarına ünlü bir umut filmi olan 'Bisiklet Hırsızları'nın kahramanı Antonio Ricci'nin adını vermişler.

Sevgi ve Saygılarımla

Mustafa Önder ATİK

canyon bunu beğendi.
  20. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Arkadaşlar Magazin sektörü böyle işte "aglamayana emzik yok!" felsefesiyle ayakta kalan sanatcı dedigimiz ekran şebekleriyle dolu.. :D bazıları na zaten sözüm yok :)!