Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ng650 ye ön arka göbek alsak uyum sorunu olur mu?

Konu, 'Tekerlekler' kısmında tarık akman tarafından paylaşıldı.

1. tarık akman

tarık akman Kıdemli Üye

Seviye:
    herkes ön arka göbek çok kalitesiz, dağda bayırda yolda bırakır tarzı şeyler söylüyor. peki bi shimano deore arka göbek alsam bu bisiklete uyar mı? sorun çıkartır mı? neye bakarak alınır? arka dişli uyumu ve delik sayısı uyumu olması yetiyor mu yoksa başka bişe de gerekir mi? teşekkürler.

2. Onur ALKAÇIR

Onur ALKAÇIR Kıdemli Üye

Seviye:
    neden olmasın :)

3. KIVANC YILMAZTURK

KIVANC YILMAZTURK Kıdemli Üye

Seviye:
    2 Göbeğe 120 - 130 TL vereceğinize jant seti almak daha mantıklı olabilir rubleniz kaset ruble ise arka göbek için jant telli sayısı + ruble uyumluluğu söz konusudur ön jantta ise sadece jant teli sayısı önemlidir...

koray_can bunu beğendi.
  4. tarık akman

tarık akman Kıdemli Üye

Seviye:
    jant seti olarak 120-130 tl'ye sağlam bir şey alınabilir mi? ayrıca göbek alınırsa eğer telleri örülecek sanırım yeni göbeğe. bu çok zor bi işlem midir? yani her bisikletçi yapamaz diye düşünüyorum.

5. koray_can

koray_can Forum Bağımlısı

Seviye:
    geçen ng 650 ile elemanın birisi bizimle çenedağına çıktı baya zorladık ralli yollarından geçtik.odunların dikenlerin üzerinden adam banamısın demedi bisikleti..pek bırakçağını sanmıyorum uçukça şeyler yapmadığın taktirde tarık böle şeyleri takma ng 650 ye yapcağın masrafı bırak eskisin ilerde güzel birşeyler toplarsın haksızmıyım kıvanç.

6. KIVANC YILMAZTURK

KIVANC YILMAZTURK Kıdemli Üye

Seviye:
    Valla haklısın aslında dediğim gibi masraf yapma şimdi kışın bisiklet fiyatları düşücek parça fiyatları düşücek onları araştır kendi zevkine göre parçaları al koy kenara yaza kadar istediğin bisikleti toplamış olursun böyle yapmak daha mantıklı bence ben bu kış bitane daha bisiklet toplamak istiyorum açıkcası.