Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

NG650 Lastik yarildi

Konu, 'Salcano' kısmında cemil kocan tarafından paylaşıldı.

1. cemil kocan

cemil kocan Yeni Üye

Seviye:
    Hepinize merhabalar araniza yeni katildim, bu ayin 24'unde bisikletimi aldim ve ortalama 8km surdum, tatile geldim aksam bisikleti evin arka bahcesine park ettim fakat sabah kalktigimda lastik yarilmis sekilde idi ya birisi bicak gibi birsey ile kesti yada ben evin arkasina gotururken biryerde patlattim ama en azindan ses gelirdi hic bir ses duymadim neyse benimkiler 650B'imis yani 27.5" olanlarindan izmit kandiradayim suanda ve hic biryerde 27.5" yok :( istanbula gidince aldigim yere goturucem kesin bir yalan bulup garanti disi diyicekler, internetten yarin alsam yakin yerlerden ertesi gun elimde olur diye umuyorum siz degerli abilerime bir sorum var;

Hangi lastik olculerinde almam lazim

Asagidaki linktekiler isimi gorur mu?

http://www.sahibinden.com/spor-bisiklet-yedek-parca-tekerlek-dis-lastik?query_text=27

lastik resimleri bunlardir

http://img.im/i/fe2an6

http://img.im/i/py2d4q

2. Mustafae

Mustafae bekleyen seyyah

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Bunlar birisinin kesmesine benzemiyor. O bölge ya daha önce oraya bir darbe aldı ya da lastiğin yapısından kaynaklanan bir sorun var. Zaten birden olmadığı belli lifler meydanda yavaş yavaş basınçla açılmış gibi duruyor.

3. cemil kocan

cemil kocan Yeni Üye

Seviye:
    O zamam buyuk bir ihtimal ile dediginiz gibi oldu ben gece surerken bir sekilde darbe aldim sabaha kadarda bu sekile geldi ic ve dis lastik kocaman yarilmis 27"lik bir lastik satin almam gerekiyor veya istanbuldan satin aldigim bayiden ayni lastiklerden temin etmem gerekiyor :(

4. Mehmet Altuğ

Mehmet Altuğ surrender.to.music

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Ne yazık ki Salcano NG650'lerde bu şekildeki lastik yarılması sorununa çok sık rastlanıyor. Benim yakın çevremde de lastiği bu şekilde yarılan 3-4 NG650 kullanıcısı var. Sanırım Salcano, firmalardan ucuz lastik alabilmek için kalite kontrol konusunda pek özenli davranmıyor.

Sizin yerinizde olsam, hazır yeni lastik alışverişi yapacakken ön lastiği de değiştirirdim. İçiniz rahat olur böylece, daha güvenli sürersiniz bisikletinizi.

5. Hakan Can Onrat

Hakan Can Onrat Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    çok hava bastiysaniz yandan yarilabiliyor

6. cemil kocan

cemil kocan Yeni Üye

Seviye:
    Bilmiyorum ama bisikletcide cok hava bastinizmi dedi hayir senden aldiktan sonra 1 gun surrebildim zaten dedim :) bu haftasonu alicam umarim bakalim ne olcucak

7. cemil kocan

cemil kocan Yeni Üye

Seviye:
    Bisikletin herseyi tamam gelip alabilirsin dedi az once bisikletcim :)