Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

NG600 / drag ontario / sedona borla

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında mrtcnplt tarafından paylaşıldı.

1. mrtcnplt

mrtcnplt Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba Beyler, Bayanlar,
    bisiklete tamamen yeni baslayan bir insanim. is-ev araliginda gunluk kullanmak amaciyla bir bisiklet almak niyetindeyim. Su andaki durusum itibariyle uzun tular dusunmuyorum. Fethiye'de oldugum icin servislere ulasimim cok kolay degil. Burada sadece salcano'nun servisi mevcut.
    Boy 1.81 o nedenle 18'' gibi bir niyetim var. Butce de kuskusuz ki onemli. maximum 400 ytl. Son olarak baslikta yer alan bu uc secenege kaldim. sagolsun ercan bayram yardimci oldu ancak baska arkadaslardan da fikir almak isterim.
    benim icin en onemli kriter beni tamircilerde fazla gezdirmiycek bir bisiklet. Lutfen yardimci olunuz. Ne aliyim?
    herkese saygilar, selamlar

2. Volkan Çağlar

Volkan Çağlar Forum Bağımlısı

Seviye:
    arkadaşım bir tanıdığa daha yeni sedona borla aldık.kesinlikle mükemmel bir mtb.diğer 2 mtb'yi bilemiyeceğim ama sedona borla ucuz ama kaliteli bir mtb.ilk sürüşten son sürüşe kadar sana aynı konforu vereceğini garanti edebilirim

mrtcnplt

mrtcnplt Yeni Üye

Seviye:
    sagol dostum, bende sedona hakkinda hep benzer seyler okudum. Ama ilk mesajda da dedigim gibi digerleri icinde hep guzel yorumlar yapilmis ve ben kararsiz kaldim. Belli bir suredir bu aletleri kullanan arkadaslari onemli benim icin.

4. yvzbikes

yvzbikes Forum Demirbaşı

Seviye:
    slm ben sesona borla kullanıcısıyım her seferde söylüyorum ben çok memnunum aldıgımdan beri daha tamirci yüzü görmedim herkese tavsiye ederim

mrtcnplt

mrtcnplt Yeni Üye

Seviye:
    selam arkadaslar. Sedona Borlami gecen hafta satin aldim. Hepinize cok tesekkur ederim. Su ana kadar son derece mutluyum, insallah onumuzdeki aylarda da ayni yorumlari yaparim. Simdilik oyle gorunuyor gibi. Tekrar tesekkurler.

6. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    Bu 3'ü arasında Drag Ontario derim. Drag Ontario en son 300 Euro'dan 270 Euro'ya inmişti. Eklemek isterim ki ben de bir Drag Ontario sahibiyim; öneririm.

7. Bianchimetapro

Bianchimetapro Yeni Üye

Seviye:
    mrtcnplt, Sedona Fethiyede nerede satılıyor?

8. ismailofli

ismailofli Bisikletkolik

Seviye:
    Hayırlı olsun...

9. ogulcan22

ogulcan22 Aktif Üye

Seviye:
    Kron XC 500'de Zoom maşa var, Borla'da ise Suntour XCM olduğu yazıyor, eğer bu doğru ise (çünkü temsili fotoğrafındaki maşa Zoom ) tek bu sebepten bile Borla'yı tercih edebilirsiniz.
    Bir de ikisini yerinde görüp elle tartmak lazım, 0.5-1kg fark varsa hafif olan tercih edilmelidir.
    Son olarak sizin anlattığınıza göre yokuşları rahat çıkabileceğiniz bisiklet arıyormuşsunuz, bunun için ise;
    asfalt ağırlıklı yokuşlar için dişsiz/kabak (slick) lastik
    arazi ağırlıklı yokuşlar için düşük profil dişli (semi slick) lastik taktırmanızı öneririm, sonuç hayli farkedecektir.(özellikle dişsiz lastikte)
    Bisikletinizi aldığınız zaman yorumlarınızı bekliyoruz.

10. Ontario

Ontario Forum Bağımlısı

Seviye:
    Selime sonuna kadar katılıyorum ontariolar çok sağlam bisikletlerdir 1 yılda 3500 km geçtim sadece göbekler değişti alıcak olursam tavsiye ederim