Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Ng303 16" Hidrolik Fren Bisiklet...!

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında C.S.Yıldırım tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. C.S.Yıldırım

C.S.Yıldırım Üye

Seviye:

* 3 Kez dipçiklenmiş hafif aluminyum kadro
    * Suntour XCM V2 Kilitlenebilir Maşa
    * Acera vites sistemi
    * Avid juicy 3 hidrolik fren seti
    * Chaoyang lastikler sıfır
    * Acera göbekli Xprod çiftkat jantlar
    * Ritchey gidon set, sele ve borusu vs. vs...
    Fotoğrafları yeni çektim bisiklet fotoğrafta görüldüğü gibidir. Nişanlım için aldım. Artık acemilik olan başlangıç aşamasını aştığı için ona biraz daha üst seviye bir mtb toplayacağım. Bisiklet arazi, yarış vs. görmemiştir, hırpalanmamış, yorulmamış, lastik bile kaydırılmamış bir mtb dir. Tertemiz, pırıl pırıldır.
    Fiyat : 700 TL
    İletişim : semih_yldrm52@hotmail.com - 0534 970 7321

2. mhmmt111

mhmmt111 Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    ben 303 SRD yı 730 a aldım 700 bu bısıklete cok 2. elıne hemde

3. C.S.Yıldırım

C.S.Yıldırım Üye

Seviye:
    bisikletin ömrüne göre temizliğine göre ve parçaların şuanki sıfır fiyatlarına göre bi fiyat çıkarmak gerekir her zaman. bi araştır bak. ben 1000 lira civarı bişeye aldım. bisiklet temiz olduğu için bu fiyata satıyorum. şuan bunun ayarında bi bisikletin sıfırı da 1000 tl üstü zaten... 700 yazdıysak pazarlık payını da bıraktık elbet. hem hepsinden önce istediğim fiyatı yazmakta serbestim bu kimseyi ilgilendirmez herkes de serbesttir bu konuda boş boş yorum yapıp konuyu kirletmenin alemi yok. fazla geldiyse sana ilgilenme. ama git bi araştır şu forumu facebook u sahibinden i bak bakalım v frenli dökük bisikletlerden 700-800 lira istiyolar. benim bisikletim ok gibi maşallahı var pırıl pırıl duruyo. fotoğrafını çektim koydum herşey ortada. parçaların fiyatından da haberin varsa sürekli zam geliyor bi hesaplayıver zahmet olmazsa ondan sonra yorumunu özel mesaj olarak at konuyu kirrletme bak oraya numaramı yazmışım mail adresimi yazmışım yani. hemen sazan gibi yorum yapmanın alemi yok. lütfen rica ediyorum yani. yönetici arkadaşlarımızdan da bu boş yorumun silinmesini rica ediyorum...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.