ng 650 ne kadar sağlam

Enis Avcı

Aktif Üye
Tepki
15
Bisiklet
Carraro
arkadailar benim ng 650 im var dağ bayır asfalt heryerde sürüyorum merdivenlerden iniyorum yüksek yerlerden bisikletle atlıyorum veya önüme çıkan rampalardan son sürat atlıyorum şimdiye kadar bisiklette bir problem çıkmadı ama bir sorun çıkarmı biryerde okumuştum ng 650 ile kadromu ne kırmış adam yani ne kadar sağlamdır

Scudo

Selami53

O PARAYA BİSİKLET ALIRIM !
Tepki
963
Bisiklet
Specialized
Kadro kırma olayları tamamen istisna kadro kolay kolay kırılmaz,ama öyle atlama hoplama yaparsan sık sık akort gerekir,en fazla göbek dağıtabilirsin lastik patlatabilirsin vs..

Enis Avcı

Aktif Üye
Tepki
15
Bisiklet
Carraro
yani bisiklet yüzünden yere yapışmam değilmi

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
Herzaman korktuğum birşey vardır. Bu tip kullanımlarla darbe alan maşanın hızla giderken örneğin rampa aşağı vs. kırılması :ci: Ng650 için değil tüm bisikletler için söylüyorum bunu. Yani hızla giderken maşa kırılırsa vay halimize :) Şuana kadar hiç görmedim okumadım ama hızlı sürüşlerde hep aklımın bir köşesinde durur bu düşünce :)

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
@Ahsen Okyay

DÜnya hız rekorunda benzeri bir olay oldu.Maşa alın borusunu yırttı ve oradan fırladı gitti.Bisiklet 180 le falan gidiyordu herhalde :D

Bu arada arkadaşımızın sorusu içinde benimde bir arkadaşım kullanıyor şuana kadar lastik patlağı haricinde bir kere aynakol göbeği değiştirdik sadece o kadar.

Tepki
5
dostum benimde kullanan arkadaslarım var ama onlar pek memnun değil zaten bende bisikleti gördüğümde pek beğenmemiştim bana sorarsan biraz daha para biriktir kron al onunda başlangıç seviyesi açan bisikletleri var ve salcanodan çok daha iyidir

Tepki
1
Bendede impetus var zaten ng650 impetusdan doğma bi bisiklet. Bisikletin kadrosunun kırılması gibi şeyler olmaz ama parça kalitesi çok düşük. O yüzden fazla güvenme derim ben.

yunusemre7737

Aktif Üye
Tepki
14
ben videodaki adamın yerinde olsam bisiklet firmasına tazminat davası açar yeni bisiklet alırdım :)

savaszengi

Üye
Tepki
69
bende ng 650 var 115 kiloyum

20 km civarı hızla sağlam bi çukura girip uçtum

ön jant göbek dış lastik değiştirmek zorunda kaldım

MAŞAYA hiç bişey olmadı gidonum da yan dönmüştü servis te yaptırdım hepsini

şimdiye kadar pedal kırılması dışında sorun yaşamadım (zorluyorum biraz sanırım)

bide yanlış kullanım sonucu ön aktarıcı ve zincir değiştirmek zorunda kaldım oda yanlış kullanmamdan kaynaklanıyormuş

sürekli büyük viteste kullanıyordum ona rağmen garantiye soktu servis

ben memnunum alırken taşımaz sorun olur diyordum ama 230 km kadardır biniyorum henüz kıramadım :)

Joyrider

C'mon, join the joyride, everybody
Tepki
201
İsim
ZEA
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
http://www.steephill.tv/2007/giro-d-italia/img/stage-18-broken-bike.jpg

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
kadronuzda çatlak oluşma ihtimali artacaktır . . .

ibt1994

Aktif Üye
Tepki
19
6061 kadro oldu igiç kadro saglam üstündedi donanım dandik ne akort kalır nede göbek