Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ng 303 sd!!!

Konu, 'Salcano' kısmında cagdasaydogan tarafından paylaşıldı.

1. cagdasaydogan

cagdasaydogan Yeni Üye

herkese selamlar!!!!
    izmir sundu bisikletten geçen hafta itibari ile ng 303 sd aldım. öncelikle uzun zamandır bisiklet pazarında var olmasına karşılık son zamanda göstermiş olduğu yenilik ve atılımla gündeme oturan Salcano ailesini canı gönülden tebrik ederim. Ayrıca izmir bayii Sundu Bisikleti'de ürün alım,satım ve sonrasında göstermiş olduğu ilgi ve alaka için yürekten kutlarım...
    Almış olduğum bisiklet özellik ve kalitesine göre diğer markalara nazaran çok uygun fiyatlı olması beni çok mutlu etti. Herkese tavsiye ederim.
    Salcano ve Sundu Bisiklete bana bu ürünü kazandırdığı için tekrar tekrar teşekkür ederim..

2. CEM ATEŞ

CEM ATEŞ Forum Demirbaşı

Seviye:
    Hayırlı olsun kazasız sürüşler. :in:

3. methi

methi Yeni Üye

Seviye:
    Hayırlı olsun.Güzel bir bisiklet almışsın.Bisikleti kaça aldın acaba?Aldığınız yerde ASTRO varmıydı onunfiyatını biliyormusunuz? Ayrıca Bisikletiniz kaç inç (garanti belgesinde yazıyormuş),boyunuza göre kadro rahat mı acaba?saygılar....

4. cagdasaydogan

cagdasaydogan Yeni Üye

bisikletimi 944 .oo tl 5 taksitle aldım zaten şu anda salcanonun bütün modellerinde fiyatlar diğer markalara göre çok uygun fakat şunu söyleyebilirim Sundu bisiklet firma vizyonu gerçekten çok iyi ve müşteriye çok yardımcı oluyorlar hediye olarak ''slime'' lastik patlamasını önleyici sıvıda verdiler yanında benim bisikletim 18'' boyuma görede çok rahat açıkcası ağırlık olarakta çok güzel bir bisiklet ben ellerinde olan modellere www.sundubisiklet.com dan baktım ve oradan beğendim bu bisikleti, istersen bakabilirsin ..

kesinlikle tavsiye ederim ...

ali karagönlü ve methi bunu beğendi.
  5. methi

methi Yeni Üye

Seviye:
    Teşekür ederim.18 İNC olduğunu belirtmişsiniz sakıncası yoksa boyunuzuda belirtebilirmisiniz?

6. ufuk_

ufuk_ Kıdemli Üye

Seviye:
    Bisikletiniz hayırlı olsun bende 303 SD kullanıyorum hakikatten güzel bir bisiklet.Resimlerinide koymanızı bekliyoruz ilgili bölüme.

7. cagdasaydogan

cagdasaydogan Yeni Üye

boyum 1.80 cm

methi bunu beğendi.
  8. methi

methi Yeni Üye

Seviye:
    ufuk bey sizin boyunuz,bisikletin kadrosu kaç inç acaba?kadro boyunuza göre rahat mı? 175 cm boyum var kendime uygun kadro seçmem gerekiyor?Diğer salcano kullanıcıları da cevaplayabilirse sevinirim.Başka bisiklet alacak arkadaşlarada belki böylelikle yardımcı olabiliriz.Forum da tablo halinde verilmiş fakat kullanıcıya göre fikirler farklı olabilir.

ufuk_ bunu beğendi.
  9. Mahmut Canberk Ünsal

Mahmut Canberk Ünsal Yeni Üye

Seviye:
    bu modelden ben de aldım, gerçekten tatmin edici, tavsiye ederim :)...

methi bunu beğendi.
  10. ufuk_

ufuk_ Kıdemli Üye

Seviye:
    Benim boyum 182 ve bisikletimin kadro ölçüsü 18" .Bisikleti almadan önce forumda araştırmalar yaptım ve 18" kadronun bana uygun olabileceği konusunda cevaplar aldım gayet rahar bir bisiklet 18" te bana göre uyumlu.Sizde forumda dediğiniz tablodan bilgi edinebilirsiniz.Eğer ayrıyetten bir bilgi isterseniz forumda daha yetkili ve bu işte daha tecrübeli kişilerede sorabilirsiniz.

methi bunu beğendi.
  11. reha genç

reha genç Bisikletkolik

Seviye:
    Arkadaşlar bende bugün itibariyle 303 sd sahibiyim(siyah).bisiklet fiyat itibariyle donanımsal olarak oldukça tatminkar.Kafamı bozan sadece bir ayrıntısı var (gerçekten ayrıntı) o'da kadro'da devasa beyaz bir salcano yazısı. Yahu bu yazı hiçmi ağır durmaz bu bisiklete simsiyah boncuk gibi kadro üzerinde beyaz salcano yazısı altında kıp kırmızı arka plan bisikletin ağırlığına hiç yakılmıyo bence:boese157: sırf bu yüzden carbon görünümlü folyo stickerlardan bulup(bulabilirsem) bu amblemi komple kapatıcam.Bu tip uygulama yaptıranlarınız varsa bana bilgi verebilir mi?en azından bu carbon görünümlü folyaları anadolu yakasında bulabileceğim biryer bilen?

12. methi

methi Yeni Üye

Seviye:
    18 '' astro siparişime rağmen 16''astro geldi.Çok istemde 16''aldım.fena değil.sanki 18''olsa daha iyi olurdu düşüncesindeyim.Fakat astro genel olarak iyi.

13. Cihad mansur

Cihad mansur Yeni Üye

Seviye:
    100 km ve üzeri mesafelerde salcano dağ bisikletlerinde genelde ortak olarak kullanılmış rıtchey seleler ciddi ağrı yapıyor ve o bölgenin ezildiği hissine kapılıyorsunuz. O bölgeyi acıtmaması için ek bez parçası koyuyorum :). Sizde de var mı böyle sorunlar ?

14. Mehmet Can Çimir

Mehmet Can Çimir Üye

Seviye:
    Çoğu spor selede uzun mesafe kullanımlarda bu tür sorunlar oluyor. Bende de var :) bu sorun yalnızca ritchey selelerde değil ;)

Cihad mansur bunu beğendi.
  15. ali karagönlü

ali karagönlü Bisikletkolik

Seviye:
    Şu an ki fiyatı erdoğanlar da 755.oo tl'dir.27-08-2009

16. methi

methi Yeni Üye

Seviye:
    15 tl ye 2009 da sele aldım.çok rahat ve sağlam.markasını hatırlamıyorum.araştırılınca uygun fiyata bulununuyor.sele değişimi şart.

17. Ekrem Yılmaztürk

Ekrem Yılmaztürk Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    ben ist.da olmama ragmen astromu sundu bisikletten aldim , hatta sonrasinda izmir e gittigimde tanismak icin ugradim gercekten ilgililer alacak arkadaslarin aklinda blunsun