Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

New York Gay Pride Parade 2011'den fotograflar

Konu, 'Yabancı bir ülkede şehiriçi turlar' kısmında guneyc tarafından paylaşıldı.

1. guneyc

guneyc Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    merhaba arkadaslar,

26 haziran pazar gunu new york'ta escinsellerin onur yuruyusu vardi. new york eyaletinin escinsel evlilige izin vermesinin 2 gun sonrasina denk gelen organizasyon haliyle onceki yillara gore cok daha canli ve coskulu kutlandi.

ben de organizasyonda hem bir dergi icin hem de kendim icin fotograflar cektim. fotograflarin bir bolumu asagida, geri kalanini da bu linke tiklayarak gorebilirsiniz. gercekten cok eglenceli ve ilginc insanlar vardi:

http://bit.ly/nHtZVN

http://bit.ly/nHtZVN

herkese selamlar,
    guney
    guneyc@gmail.com

guneyc

guneyc Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    yoksa homofobi bisiklet forum uyeleri arasinda da mi cok yaygin :)

3. Güney Tuncer

Güney Tuncer Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Newyork bu konuda ikinci oluyor galiba. Bildiğim kadarıyla önceden San Francisco'da böyle bir serbestlik vardı değil mi? Bu arada fotoğraflar çok başarılı. Paylaşım için teşekkürler.

guneyc bunu beğendi.
  4. serhat toy

serhat toy Forum Demirbaşı

Seviye:
    Fotoğraflarınız olayı çok güzel aktarmış Teşekkürler paylaşım için.

guneyc bunu beğendi.
  5. Mehmet Sunar

Mehmet Sunar Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    bu konunun bisikletforum sayfamizla ne alakasi var anlayamadim. Banane New York belediyesinin ne yaptigindan veya New York'lu gaylerin ne yaptigindan....
    forum gay oldu da milletin mi haberi yok?????.

6. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Ben bu etkinliğin İzlanda'nın başkentinde oluyor sanıyordum sadece. :D

7. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    şimdi bu başlığa olmamış desek, homofobik (yani Türkçesi gizli eşcinsel olarak) adlandırılacağız. vay bek gözel, bek tatlı olmuş desek bu sefer eşcinsel olarak adlandırılacağız. velhasılı her durumda da eşcinsel olmak için bu başlığa bir yanıt yazmak yeterli :) bu durumda, takdir sizin sayın bisiklet sever arkadaşlar. yine alakasız bir başlık açılmış. işte resimlerde bisikletli de var denecek bir işgüzar da fotoğraf konmuş. ne diyeyim, Allah sahiplerine bağışlasın.

serhat toy bunu beğendi.
  8. tolgayalcin

tolgayalcin Forum Bağımlısı

Seviye:
    fotoğraflarınızı çok beğendim, orda olmak isterdim, çünkü orda bulunmak eşcinsel olmak yada bu şüphelere maruz kalmak vs değil sadece festival tadında bu görüntülerle eğlenmesini bilmektir. türkiyede malesef değil bu başlığa yazı göndermek bu başlığın içinde bile görünmek istenmez. ama televizyona bir zenne yada bi barda çıkan bi eşcinsele gizliden bir dikkat kesilme vardır ama bunu gizlerler hatta karşılarına çıkan bu tarzda insanlara şiddet uygulama isteği doğar buda homofik tutumlardır.Ben insanları cinsel tercihlerine göre değil insanlıklarıyla değerlendirenlerdenim ,burda ne işi var biz gaymiyiz gibi yorumlar açıkcası bana enteresan geldi.
    Hayat sadece bisikletin krank milinden , fox maşadan yada karbon kadrodan ibaret değil malesef!

9. burası sadece bisiklet forum bisikletle ilgili diyen çoğunluk üyeler bu konunun bu forumda olmasını absürd bulmuş olmalı ki hiç oralı olmamışlar birazda homofik etkiden dolayı ama diğer yandan hayat sadece bisikletten ibaret değil diyen böyle şeyler de lazım diyen sayın üyelerimiz böyle extrem hayatlarla ilgili kesitleri normal olabilir bir konu başlığı kabul edip ses çıkarmamış amma velakin dini ve ahlaki bir konu başlığı açılsa efendim burası yerimi diye hemen çıkışlar oluyor ! evet bu konunun yeri burasımı ? o zaman bisikletin gaylarla ne ilgisi var yada gayların bisikletle ne ilgisi var yada bisikletle ilgili olan bizlerin hiç birşeyle ilgisi olmamalımı ?ne olursa olsun?!din ,ahlak ,cinsel tercih,siyaset,toplum düzeni,vs vs bu forumda sadece bisikletimi konuşacağız yoksa herşeyimi önce bu konuyu bir açıklığa kavuşturmamız lazım bence !

not :fotolar hakkında bir yorumda bulunamıyorum teknik manada bir bilgim yok foto hakkında çünkü ,ama insan hep ilginç şeyleri merak eder ve inceler o yüzden orada olup sormak isterdim neden diye?

serdar canıbeyaz bunu beğendi.
  10. tolgayalcin

Seviye:
    bu konu recebinde dediği gibi kendi içinde çelişkiler barındırıyor. (sadece kendimle ilgili olarak kısma cevap vermek istiyorum bunlar güzel şeyler hayatta bunlarda olsun demek istemedim, olayı savunmadım yani ) ben din ahlak kur'an la ilgili konular paylaşıldığı zaman yada bir sanat bir jazz festivali yada bi resim sergisi paylaşıldığı zaman ; "burası yerimi kardeşim" demem.
    Şahsi görüşüm şudur: forum kuralları içinde, bariz abartı bir şekilde olmamak kaydıyla ;yani siyasi düşüncesinin propogandasını yapmadan veya birşeyler empoze etmeye çalışmadan herkes seviyeli bir biçimde görüşünü istediğini paylaşabilmeli , bize ters gelen bazı gerçekleri kabullenebilmeli (sadece bu konudan bahsetmiyorum, bu siyasi bir görüşte olabilir) her konuyu tartışabilmeliyiz ki bazı doğru sandımız yanlışlarımızı düzeltebilelim yada bilmediklerimizi öğrenelim.

Sonuçta burası bir forum , forumlarda paylaşmak içindir. (ha konunun açılma yeri yanlış olabilir , forum kafede açılabilirmiş bu konu ama o kadarda önemli bir mesele değil...

11. serhat toy

serhat toy Forum Demirbaşı

Seviye:
    Başlığın açıldığı yer forum cafe olsa daha iyi olurmuş...

Kendi çektiği fotoğrafları paylaşması çok güzel sayın guney'in.

Bir kere de direkt saldırmayın, bir iki Oksijen yakıp düşünün.

Eğer başlık sizi açmıyorsa da hakaret etmeye çalışacağınıza yazmayın olsun bitsin.

Önce insanlara saygı duymayı öğrenin,sonra bir şeyler konuşabilmeye başlarsınız zaten,saygınız yokken ancak havlarsınız.

12. tolgayalcin

Seviye:
    Son cümlenizin son kelimesini çıkarmak suretiyle teşekkür e bastım. :)

13. serkan yıldız

serkan yıldız Kıdemli Üye

Seviye:
    Bugünden tezi yok bisikleti bırakıyorum. :)