Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Nevşehir Turu / Yardım

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında hamidgf tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. hamidgf

hamidgf Üye

Adı:
    Hamid Fidan
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Özet: Nevşehir de gezilecek yer,rota ve kalacak yer önerisi lazım.İyi forumlar.

Merhabalar bisikletforum üyeleri, bir aylık kısa bisiklet sürüşlerinden sonra artık açılma vaktimin geldiğine karar verdim ve ilk konumu da bu vesileyle açmış bulunmakta olup yardımlarınızı bekliyorum.

Malum eğitim döneminin başlamasına çokta fazla bir süre kalmadı, ben nereye bisikletim oraya sevdasına kapılan 2 arkadaş olarak bisikletleri eğitim gördüğümüz şehire taşımak istiyoruz daha doğrusu bisiklet bizi taşısın birazda gezelim istiyoruz:)

Hedef şehrimiz Aksaray, ben Kırşehir deyim arkadaşım Niğde. Orta yolu bulalım Nevşehir de buluşalım birazda gezelim diye düşünüyoruz gezinti sonrasıda birlikte Aksaray yolunu tutarız. Yardıma ihtiyacım olan konu Nevşehir de nereleri gezelim, rehber olacak bir site ,önereceğiniz bir rota varsa paylaşırsanız sevinirim. Çok uzun bir tur olmayacak en fazla 3 gün bunu göz önünde bulundurarak yanımıza ne almamızı önerirsiniz, daha önce 80 km den fazla gitmemiş olmanın ilk heyecanı üstümüzde var bu yüzden biraz endişeliyiz:koptum: Ben ufak bir çantaya su,atıştırmalık,alyantakımı,yamaseti,pense,pompa,yedek içlastik ile bu tur biter diyorum siz ne düşünüyorsunuz ?

Kalacak yer önerisine şart, arkadaş ucuz pansiyona vereceğimiz paraya dandik çadır alalım aksiyon yapalım diyor ama tulum falan alacak para çıkartabilirmiyiz hiç düşünmedik:hihi:

Öneri ve fikirleriniz için şimdiden teşekkürler iyi forumlar.:harika: