Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Nereden Yürümesini Gerektiğini Bilmeyen Yayalar

Konu, 'Şikayetim Var!' kısmında Furkan Çınar tarafından paylaşıldı.

1. Furkan Çınar

Furkan Çınar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    GT
    Seviye:
    Bugün arkadaşla bisiklet sürüyorduk, trafik zaten yoğun biz de yolun en sağ tarafından yavaşça ilerliyoruz. Yan tarafta bomboş kaldırım varken benim yolumda giden orta yaşlı bir adama pardon müsade eder misiniz ? diyerek geçmek için izin istedim. Adamın tepkisi aynen şöyle oldu '' başka yer mi yok burada bisiklet sürüyorsunuz'' Başka nerede süreceğiz be adam ? Ben de şöyle cevap verdim, nerede süreceğiz ki başka ? Yolun en sağ tarafı bize ait, yayaların yürümesi için yanınızda kaldırım var, önce kuralları öğrenin dedim. Adam da şu cevabı verdi, '' Ben istediğim yerde yürürüm git başka yerde sür '' Şimdi bu adama ne denir ki ? Yıl olmuş 2013, böyle insanların nesli tükenmedi mi artık ?
    En iyisi inip bir güzel döveceksin ibret-i alem olsun diye.

ProfessionaL ve Emre Akcan bunu beğendi.
  2. Oğuzhan k

Oğuzhan k Bisikletkolik

Seviye:
    Ben bugün zaten son noktayı koydum kaskımla adama bir koydum kafayı artık.sonrasını sormayın en sonunda hulk'un da hulku oldum bardak taşdı.ama sonrasında hem rahatladım hemde üzüldüm ama ağzından çıkanları duysaydınız.herhalde çok daha ağırını yapardınız.esnafdı,sürücülerdi ve vatandaşdı derken sağdan soldan gelenler ama çoğunluk hak bana verdi ama keşke dediler vurmasaydınız diye ama olan oldu artık.bundan sonrası o benden ben ondan şikâyetçi olduk hayırlısı artık.

Enes nlfr bunu beğendi.
  3. Ozan Güneri

Ozan Güneri City cyclists

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Mesajları üzüntü içinde okudum.Kavga ile ne çözülmüşki ?.Bostancı sahil yolundaki bisiklet yolunda bile uyardıgımızda kaba saba
    insanlara denk geliyoruz. Kişisel düşüncem uyarın ama polemige girmeyin.

Edip Dinçer bunu beğendi.
  4. Enes nlfr

Enes nlfr Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Helal olsun hocam +1

5. Oğuzhan k

Oğuzhan k Bisikletkolik

Seviye:
    Haklısınız ama bisiklet yolunuda senin a....a....ve..b....a....sokarım özür diliyerek yazıyorum siz ne yapardınız bana söyleyin lütfen.

6. Furkan Çınar

Furkan Çınar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    GT
    Seviye:
    Evet keşke vurmasaydınız ama o anki ruh halini bilirim insan ne yapacağını bilemiyor. Ben ki normal hayatta çok nadir sinirlenen birisiyim ama bisiklet sürerken bu sürücüler-yayalar beni deli ediyor.

7. Oğuzhan k

Oğuzhan k Bisikletkolik

Seviye:
    Karşımdaki insan olsaydı vurmayacaktım zaten ama hem ağır hakaret hem bide;gereksiz uzatınca ben gidiyordum hala arkamdan ulan seni şöyle edeceğim böyle yapacağım herif bizi katlanır bisiklete biniyoruz diye ne gördüyse artık. kavga tabiki meseleyi çözmüyor dahada beter duruma sokuyor ama anana ,bacına hakaret bide üstüne tehdit gelde vurma okadar uzun boylu değil kardeşim kimse anama bacıma hakaret edem ez ederse olacaklara katlanacak.biz güya stres atalım spor yapalım bisiklete binelim diyoruz ama yeter yaaaaa!!!