Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Nerede, Nasıl?

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Huseyin Dogan tarafından paylaşıldı.

1. Huseyin Dogan

Huseyin Dogan Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaslar merhaba
    Bu hafta İstanbuldaydım ve bir hafta kaldım...
    Bu şehirde nerede bisiklet sürüyorsunuz varya hayret ediyorum....
    Trafik kol gibi girmiş her yere, yayalar zaten ayrı dünya, düzensiz ve özensiz yollar..
    Allah yardımcınız olsun...
    Ankara'da farklı degil tabi...
    Hepimize bol pedallı günler....

2. Hüseyin Çelebi

Hüseyin Çelebi Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    ben sürmüyorum açıkcası. Çok nadiren kilyos vb yaptığım oluyor ama faydadan çok zararı oluyor. Evde makinede çevirmek tek seçenek formu korumak için.
    Genelde şehirde değil de en yakın çıkıştan dışarıdaki rotalara yöneliyor insanlar. Uzak yerlere şile, kilyos, kıyıköy vb taraflarına gidiyorlar tali yolları kullanarak.

3. ramirez

ramirez Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ben sürüyorum valla. Hemde o keşmekşe, o saygısız, bisikleti hor gören mantaliteye inat. Ama zor tabi. Aslında bence herkes bu sehrin bi yerlerinde sürmeli bu "ULASIM ARACI"nı. Onlar istemedikçe biz dahada girmeliyiz diplerine ki; kabullensinler. Elbetteki önce güvenlik gelir beni,m için. Yollardaki önceliklere mutlaka uyarım. Motorlu araclara cooook dikkat ederim. Yayalara daha fazla hatta. çünkü bende aslında bir yayayım herkes gibi.
    Son olarak; burası İstanbul. Bu sehirde yasamak, daha dogrusu bu sehrin tarifsiz güzelliğini yasamak, bazı seylere katlanmayı gerektiriyor. Ve bu bisiklet benim için ne kadar önemli ise İstanbul daha önemli. İnşallah birgün tercih yapmak zorunda kalmam...