Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Neler yapabilirim ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında eminn tarafından paylaşıldı.

1. eminn

eminn Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar.

öncelikle böyle güzel bir bisikletçi platformu oluşturduğunuz için sizlere teşekkür ederim.

2-3 gündür forumda takılıyorum ve bisiklet hakkında çok güzel bilgiler öğrendim.

şimdi 2 yıl önce aldığım bisikletim her yerinde problem çıkartıyor.bisikletim çift amortisörlü ve kaç kilo olduğunu bilmiyorum ama ağır bir bisiklet.

ve hep beni yarı yolda bırakıyor.2 günde 3-4 kere lastik patladı.vites ayarı deseniz oda yok.jant akordu bozuk birazcık.dış lastiker kabak.

geriye ne kaldı diyeceksiniz ama durum bundan ibaret :D

elimde 120 YTL param var.

bu parayla öncelikle yeni dış lastikler , vites sistemi ve para kalırsa jant almak istiyorum.

kaliteli bişeyler olsun istiyorum.

ve bu konuda yardımlarını bekliyorum.

2. mhmmd123

mhmmd123 Üye

Seviye:
    Arkadaşım fark ettiysen tüm sayfaların en üstünde ''kurumsal sponsorlarımız'' diye bir yer var.Orada da üç tane site var.Oradan birine gir ve yedek parça bölümünden istediklerinin kaç para olduğuna bak.Ayrıca Motis ve Delta markalarına bakmanı da öneririm.

Bu arada bisikletinin markası nedir?

eminn bunu beğendi.
  3. eminn

eminn Yeni Üye

bisikletimin markası yok.önceden stickerları felan vardı ama sökmüştüm.

deltabisiklete felan baktım ama benim buraya yazmamın amacı kullanıcı tecrübeleriyle elimdeki bütçeyle neler yapabileceğimi öğrenmektir.

bisikletçiye sorduğunuz sorulara dürüst cevap alamıyorsunuz.çünkü kimse sattığı mala kötü demez.

4. mhmmd123

mhmmd123 Üye

Seviye:
    istersen vites sistemi grubundan shimano markasını seçerek toplayabilirsin.Ben bi göz attım 150 YTL civarında tutuyor.Ama ben en iyilerini seçtim sen daha ucuza yapabilirsin.

5. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    bisikletin değişmesi gerek çok parçası var gibi gözüküyor.Bence mantıklı olan yeni bir başlangıç modeli almak.