Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Nedir bu Boardman markası?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Önder Tarım tarafından paylaşıldı.

1. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    İnternette biraz araştırdım İngiltere kökenli ve yeni bir marka ve İngiltere'de çok hızlı bir şekilde yayılmaya başlamış.Bikeradar'ın yaptığı yılın yol ve dağ bisikletlerinde ilk 5'te hep 2 şer modelle karşımıza çıkıyor.
    Fiyat performans olarak gayet iyi durumdalar ama bunun dışında bir bilgim yok.

2. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
  3. Ali Menemen

Ali Menemen Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Kadroyu incelemek gerekir, ama diğer parçlar tanınmış markalar sorun yok ve gayet başarılı bir marka gibi.

4. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    fiyatları gayet uygun.fs bisikletlerin en ucuzu 1.250 tl civarı.türkiyeye getirilse kadrolar sağlamsa çok alıcı olur.

5. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Birileri Almanya'dan Radon'u , İngiltere'den de bu markayı getirse güzel alternatifler olur aslında ama bu işin ticari kısmı o kadar da kolay değil.Mesela 1000 £'e olan yol bisikleti buraya göre düşününce çok iyi gerçekten fiyat olarak.Karbon kadro ve maşa,Sram Rival vites sistemi ve ritchey jant seti ve aksesuvarlar.

6. mcanb

mcanb Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ben ingilterede okuyorum, bu bisikletler yol yarışlarında çok kullanılıyor, yol yarışları dediğim buradaki yerel yarışlar. pek yeni bir marka değil aslında. Chris boardman eski ingiliz bisikletçi. http://en.wikipedia.org/wiki/Chris_Boardman

Düşük modellerini daha göremedim ortalıkta, prestijli bir marka burada.

7. Yasin Kukur

Yasin Kukur Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bence kadroların dizaynı ((Yazı stilleri vs.)) o kadar da güzel değil. sıcak bakmıyorum.

8. m6rk

m6rk Kıdemli Üye

Seviye:
    Eskimiş bir konu ama Boardman'la ilgili yeterince doyurucu olmadığından devam edebiliriz :)

Bu aralar yeni bisiklet alma aşamasındayım, şu konuyu da fikir almak için açmıştım: http://www.bisikletforum.com/showthread.php?p=900616#post900616

Orada mcanb arkadaşımızın yolladığı güncel bir sayfada, Nisan ayında İngiltere'de yapılmış kapsamlı bir test var. 1500-2500GBP arası en iyi 50 bisikleti sıralamışlar. Burada 10. sırada yeralıyor:
    http://www.bikeradar.com/news/article/cannondale-six-carbon-named-2010-bike-of-the-year-25639

Yakında bir İngiltere seyahatim olacak, bu fırsattan istifade bisiklet alabilirim. Eğer CBoardman alırsam -ki en kuvvetli adaylardan biri- düşüncelerimi seninle paylaşırım.

Şu anki düşünceme göre, bu marka Türkiye'deki en iyi bisikletçileri bile teknik açıdan tatmin edebilecek modellere sahip. Kozmetik açıdan herkese hitap etmeyebilir fakat hiçbir modelinin alındığında pişman olunacak ürünler olduğunu sanmıyorum.