Nedir bu 3G saçmalığı !

Tepki
28
kesinlikle ultra zengin gsm operatörlerini ve telefon üreticilerini daha da zengin etmekten başka hiçbir işe yaramayacak olan teknolojidir 3g.
ihtiyacı olan yine kullanır zaten de yoldaki adamın reklamlar sayesinde sanki almak zorundaymışçasına gibi gösterilmesi beni biraz sinir ediyor.
bir süre sonra balon sönecektir zaten.
şimdi kimileri çıkıp "işte her an her yerde bilgiye ulaşıyoruz" dese de. ben ulaşılan bilginin kalitesini sorarım o zaman.
eğer bilgiye ulaşmak bu kadar önem teşkil etseydi bu memlekete EDGE,ADSL,WAP geleli bilmem kaç yıl oldu ama hala aynı yerdeyiz. sadece facebook'a daha sık girer oluyor millet o kadar :)
ayrıca bu teknoloji sayesinde(!) msn listenizde daha çok "hareketli"oturum açan göreceksiniz o kadar :)

Scudo

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
@Tarık Kalkan

Bilinçli tüketildiğinde iletişim zaman ve para kazandırır..

Hasan Topcan

Forum Demirbaşı
Tepki
220
tek kelimeyle 3g mükmmel birşey hiç değilse insanlar biribleri daha az aldatırlar

tuninger_haa

Forum Bağımlısı
Tepki
486
TEKNOLOJİ...
yukarda da bolca soylendıgı gıbı bence de olayın 3Gyle falan alakası. olay bence tamamen kısıler arasındakı guven ortamı.

@Ali Menemen
tamam da size hızmet verılır verılmez HD kalıtesınde yayın yapacak halleri yok ya. eger teknolojı tutarsa o da olur zamanla bence

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
@tuninger_haa
Cep telefonundan HD kalitesinde yayın yapmak? :S Belki torunlaımın torunları... Şu anda koskoca Tv lerde yeni başlandı HD uygulaması.

Not: 3g uyumlu telefon aldık bitmedi, şimdi de HD uyumlu telefon alırız :)

ADSL

Aktif Üye
Tepki
140
Bisiklet
Marin
vay 3G ye baksen ayırmış çocukları vah..vah..

Tepki
28
3G insanın kendine yakışanı giymesidir diyelim olsun bitsin :)
ihtiyacı olan alsın yeter. düşündüğüm ve üzüldüğüm tek şey ise daha önce belirttiğim gibi, düzenli kitap,dergi, gazete okumayan insanların iletişim-bilgi çağını absürdçe yakalama çabasıdır. ve bu uğurda bir sürü taksit/kredi yükünün altına girmesidir.
kısacası özenilecek çok bşka değerli şeyler var bu dünyada.
bizde buna ayranı yok içmeye, tahterevanla gider hacetlenmeye derler.

• Beğen
Tepkiler: S26

Veli Bahtiyar

Daimi Üye
Tepki
121
@Tarık Kalkan

Bana yazacak bir şey bırakmamışsınız. :)

Yanlız bir ilişkide şeffaflık önemli. Kız arkadaşa açıkca söylese ne olacaktı ki ? Tabiri caizse, en fazla biraz dır dır. Yalanınız yakalandığında pişkinlikten daha iyi bir çare yoktur :) 3G n varsa açacaksın arkadaş. :)

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
@gezgin2

Şu kızın numarasını özelden yollada bana konunun linkini atayım. :D :D

Muhammed PINAR

Forum Bağımlısı
Tepki
175
@Serden Us

serden abime katılıyorum...

erkek yalan söylemeseymişti kız böyle birşey istemeyecekti...

doğru söleseydi problem olmazdı...

gezgin2

Forum Demirbaşı
Tepki
327
Bakıyorumda konu ilgi görmeye başlamış :) peki o zaman size olaylardan bahsedeyim ;) ... Arkadaşım bir önceki mesajımda anlattığım gibi olayları kıza anlatmış bızım magazaya geldıginde bana anlatıyordu :) şimdi size bana anlattıklarını aynen anlatıyorum...

-Ceyhun kıza gittim aynen anlattım sonra pişman oldum ama olsun aşkım deyip omzuma sarılması bana yetti neden böle birşeye ihtiyac duydumu söledi beni param için sevmediğini kalbının çarptıgı ıcın secdıgını soledı...Telefonuda satmak zorunda kaldım ama neyse :) ( Mahçup,kafası karışık,korkulu gözlerle heyecanla gülümseyen bir surat ifadesiyle bunları anlattı...)

Evet işte bir başka inanamıcagımız olay :) Kız beni arıyor bedavam oldugu için meşgula dusurdum ve ben aradım :D Kız buluşmamız gerekdıgını bana ıhtıyacı oldugunu soledı tamam dedım İklim teras cafede buluştuk ve bana onun nasıl birisi olduğunu sordu bende doğruları soledım :) sonuçta ıkısıde arkadasım:) dedım cok şeker bir çocukdur arada sırada ufak yalanlar söler ama beyaz yalanlar :) ama seni seviyor ben onu biliyorum dedım...Uzun bir sohbetin ardından kalktık ve kız yolda bana cocugun telefonuna ne oldugunu sordu :) bende bozuldugunu servıse verdıgını muhtemelende gelmesının zor oldugunu soledım :D ( keske solemeseydım :) ) Kız tamam dedi ve gece 02:00 sularında mesaj geldi ceyhun aşkımın doğum günü 30 agustos yarın partı verecez davetlımsın ve aramızda kalsın ona cok guzel bır hedıye aldım dedı ! Şaşırdım :) :) Uzun bir mesajlaşmanın ardından ne aldığını söledi :) 3G uyumlu bir cep telefonu ve 3000 dk bedava 3G li konuşma :D :D Kahkahalarla gece gülerken bir yandan da sizlere bu mesajı yazmak aklıma geldi :) :) İsterseniz yarında bilgilendirebilirim :) Nede olsa bilgi paylaştıkca deger kazanır ;)

Mesajımda çok gülücük yolladım farkındayım ;) ziyanı yok :)

Sevgilerimle...

• Beğen
Tepkiler: Muhammed PINAR

Muhammed PINAR

Forum Bağımlısı
Tepki
175
çok güzel olmuş bee :)

kız da az değilmiş 3000 dk'lı g3li cep telefonu :)

(( o parayla: sıfır bi axon rld alınırdı be :D ))

allah tamamına erdirsin :)

bak 3g aralarını yapmış oğlan hiçyoktan güzel bir telefon sahibi olacak ve daha önemlisi o telefonu sevgilisinden hediye alacak :)

• Beğen
Tepkiler: gezgin2

gezgin2

Forum Demirbaşı
Tepki
327
Acaba akşam doğum gunune gıderken ne almalıyım :) yardımlarınızı beklıyorum :)

Muhammed PINAR

Forum Bağımlısı
Tepki
175
@gezgin2

sen de sevgilisiyle arasını yapmışın :p
(yani sen öyle demeseydin telefon+3000 dk almicaktı :D )

yeter bence :D :D :D

• Beğen
Tepkiler: gezgin2

gezgin2

Forum Demirbaşı
Tepki
327
Doğum günü için 250 kontür aldım :D hehe :) herkese söledim herkes kontür alacak :) Neyse onlar ermiş muradına biz çıkalım karavanımıza :)

• Beğen
Tepkiler: Muhammed PINAR