Nedir bu 3G saçmalığı !

gezgin2

Forum Demirbaşı
Tepki
327
Bugun mağazadan çıkıp eve giderken bir arkadaşımla karşılaştım onla konuşurken arkadaşın sevgilisi aradı ve nerde oldugunu sordu evde oldugunu hasta oldugunu ve şu anda buluşamıcaklarını söyledi! Kız ınanmadı ve inat yaptı 3G nı ac goster dedi. Uzun bır tartısmanın sonucunda konusma sen bana guvenmıyor musun gıbı cumlelerle devam ettı kız 3Gyı acıp onu ınandırmasını erkekde yalanının ortaya cıkmaması ıcın guvenı ortaya surdu... Uzun mu uzun tartışmanın sonucunda arkadaşım kıza sen bana hiç güvenmemişsin zaten şimdiye kadar ben seni yanlış tanımışım deyip telefonu kapattı ve ayrıldılar...

Şimdi soruyorum 3G saçmalığı mı ? Teknolojisi mi?

Sevgiler...

Scudo

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Belki bana düşmez ama foruma açık bir konu olduğuna göre aslında bana da düşer.

3G'yi kenara bırakalım da...
Bir ilişkide yalanlar olması ne kadar doğru peki?

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Başta güven yoksa doğru seçim olmuş ;)

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
3G ile beraber bu tür şeylerin yaşanacağı hep söyleniyordu zaten.Bir örnekte forumdan geldi.Arkadaşınızın ilişkisi hakkında yorum yapmak bana düşmez,o onların arasındaki sorundur.Hayırlısı olsun,ne diyelim..

Tepki
12
İsim
Oguz
Bisiklet
Sedona
@gezgin2

bence gl bi teknoloji ceyhun uzakta olan sevdiklerinle kizin dedigi gibi 3g acarak konusmanini saglar yada televizyonda gosterdikleri gibi begendigin biseyi arkadasinla konusuorsan onada gosterme sansin olur:)

gezgin2

Forum Demirbaşı
Tepki
327
İkisinin komik ama 1 senelik bir ilişkisi vardı :) ama şu anda ayrıldılar :)

Her ilişkide yalanlar vardır fakat önemli olan çaktırmamak :)

Yarın arkadaş 3G uyumu olmayan bir telefon almak için beni çarşıya çağırdı hadi hayırlısı :)

halid acar

Forum Bağımlısı
Tepki
600
3gnin de kullanılacağı alanlar wardır mesela ben 3gnin günlük yaşantıda değilde işadamları tarafından kullnaılacağını düşünüyorum zatn knedi telefonumunda 3g uyumu yok olmasında gerek yok bana kendi kullanım amacıma göre saçma tabii bazıları için çok gereklidir
erkek iyi çevirmiş amma:D arkadşaına bence en kısa zamanda 3gsiz bi telefon alın:D

• Beğen
Tepkiler: seda ak ve gezgin2

M.Kaptanbaşı

Forum Demirbaşı
Tepki
244
Yalan dolanla zaten o ilişki yürümez, yürüse bile hayır gelmezdi. 3G olayı hızlandırmış ve katalizör görevi görmüş. O ilişki zaten bitmiş, ama taraflar farkında değilmiş bence!

• Beğen
Tepkiler: S26

gezgin2

Forum Demirbaşı
Tepki
327
Şimdi telefon almaya gidiyoruz :D

İnşallah ıyı sonuclar cıkar :)

sevgiler...

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
Zaten yalan her türlü ilişkiyi bitirir. Onun yerine her şeyi göze alıp doğru konuşmak ise size karşınızdaki insanı kazandırır veya yeni kapılar açar.

• Beğen
Tepkiler: S26

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
Arkadaşlar bu gibi durumlar için yeni telefon yazılımları var.
Görüntülü konuşma moduna geçtiğinizde tek bir tuşla arka planı ofis veya istediğiniz bişeyle değiştirebiliyor :D Hareketli bir görüntüde bunu yapmak kolay olmasada birileri çok ihtiyaç duyulacağını düşünerek kasmış ve yapmış. Bilgilerinize :D

• Beğen
Tepkiler: halid acar

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Güney Tuncer

Bu iyimiş işte :) Evin yada istediğiniz bir yerin resmini çekip arka fon olarak göstereceksiniz. Yalnız birkaç farklı resim olursa daha iyi olur.

Hep aynı yalanda söylenmez deilmi:)

gezgin2

Forum Demirbaşı
Tepki
327
Evvet :) telefoncuya arkasdas gıttı ben magazaya geldım yanıma ugradı ve telefonunu sattıgını ve uzerıne para alıp 6300 aldıgını soledı :D Hey allahım ne kulların var bak dünyada :D bunların hava soluması bile tehlıkelı :) Neyse inşallah eski düzenlerine kavuşurlar :) Bu arada kızla barışmak için bir yalanda bulmuş arkadaş, "telefonumu servise verdım onun ıcın sana kameramı açamadım ve sana 6300 ım var demeyede utandım şimdi ister terket ister ayrıl ama ben sana asla yalan sölemem bunu asla unutma " dicekMİŞ :D walla sadece helal olsun dedim :D yalanlar üzerine oturtulmuş bir ilişkide ancak bu kadar vicdan yapılır :):):)

Sevgilerimle...

• Beğen
Tepkiler: İlyas ŞANLI

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
Bu şekilde kullanıldığı için çok saçma...

Zaten teknolojiyi anlayamayarak kullandığımız için bizim millete yaramıyor...

İnternetin sadece MSN'den ibaret olduğunu düşünmek gibi...

Mesela çok seyahat eden ama aynı zamanda döküman hazırlama, toplantılara katılma gibi işleri olan, zamanını dop dolu yaşayan birisi iseniz 3G mükemmel bir çözüm...

Ama sevgilinin sadakat ölçümünü yapmak için pek sağlıklı bir yöntem değil...

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
Nasıl daha fazla para kazanırız, nasıl daha fazla kontör satarız düşüncesi. Kısacası 3g deniliyor. Kardeşim görüntülü konuşsan ne olacak?.

Zaten kaliteli olmayacak VGA dan daha düşük bir çözünürlükle veri iletimi sağlanıyor. Arada görüntüde donmalar oluyor, ayrıca ekranda kare kare pikseller görünüyor. Açıkcası ufacık ekranda görüntüü konuşmak bana garip geliyor.

Şimdi birde adam diyecek benim telefonum uyumlu değil hadi birde telefon al, yetmedi çocuklarda isteyecek sırf merakatan! "Merak ne güzel şey" diye çıkış sloganı yaptılar. Git işine merak edecek bişey kalmadımı....