Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

neden

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Nevzat KÖSEOĞLU tarafından paylaşıldı.

1. Nevzat KÖSEOĞLU

Nevzat KÖSEOĞLU Onursal Üye

Seviye:
    merhabalar

ben bi öneride bulunmak istiyorum.forumda yenı acılan konular en cok goruntulenen konular en cok mesaj alan konular gibi küçük bir bölüm neden açmıyorsunuz mesela forum hakkında bölümünden sonra hemen altına top 10 istatistik adı altında bi kategori neden oluşturmuyorsunuz.

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Böyle bir istatistik satırı daha önceden vardı, sonradan kaldırdık. Ana sayfada fazlaca yer kaplıyordu ancak pek fonksiyonel değildi. Sence getirisi ne olabilir, yani ne için böyle birşey olmasını isterdin?

3. Nevzat KÖSEOĞLU

Nevzat KÖSEOĞLU Onursal Üye

Seviye:
    bence şöyle bi getirisi olabilir
    forumdakı mesajların sürekli güncel kalması,yeni acılan konuların daha cabuk gorulmesı.
    mesela bi arkadaşımız yardım istiyor yardım edebilecek olan arkadaşlar o linke tıklayıp daha çabuk ve hızlı bi şekilde yardım almasını sağlayabilir sonra forumda bir suru bolum var ve ben foruma sureklı takıldıgım için her mesajı goremiyorum yenı acılan konuları biraz gec goruyorum yanı benım gıbı arkadaşların yeni acılan konuları daha erken gormesı gibi daha da cogaltılabilir

4. Sinto

Sinto Onursal Üye

Seviye:
    bu konu için yeni mesajlar butonunu kullanmanızı tavsiye ederim ;)

5. Samet Saglam

Samet Saglam Bisikletkolik

Seviye:

Ya ben o butonu daha yeni gördüm vah halime be.