neden herkes Racing Ralph'i tercih ediyor?

sener35

Daimi Üye
Tepki
90
İsim
Şener P.
Bisiklet
Sedona
neden herkes Racing Ralph alıyor anlamıyorum.yanakları çok zayıf ve yarılmalar oluyor diyorlar.fakat bisikletlerimizin fotoğrafları bölümüne baktığımda çoğunun bisikletinde racing ralph var.scott un en üst modellerinde de hep bu model kullanılmış!neden Racing Ralph neden?

Scudo

bts.elektronik

Forum Bağımlısı
Tepki
777
bu lastik oldukça hafif.ama hafiftende ziyade en büyük özelliği akışı 2.10 olmasına rağmen mütiş bir akış var lastikte. ben maxis maxlite 310 da kullandım bu lastik dünyanın en hafif lastiklerinden biri ve 1.9 ama inan Racing Ralph in yarısı kadar akışı var. ayrıca yanağı yarılıyor falan diyenlere de bir sözüm olacak dünyada bu kadar hafif lastikler katagorisinde yanağı keskin darbelerde yarılmayacak lastik yoktur. bu lastik cross country lastiği yani kayalık ve sert taşlık zeminde kullanmayacaksın.ayrıca öyle kolay kolayda bitmiyor ben bu lastik daha türkiyede yokken almanyadan getirtmiştim ve getirtmeden öncede dergilerde testlerini okudum ve aldım. bi sürü yarış gördü hala onları kullanıyorum.

Emir Alaca

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Ben de schwalbe racing ralph evo. kullanıyorum benim tercih sebebim hafif olması testlerde dönüş direncinin çoğu lastikten düşük çıkması ve dişlerinin sık olmasıydı.Bu hafifliğe göre sağlam bir lastik.

emrullah

Forum Demirbaşı
Tepki
238
bende racing ralp kullanıyorum çok mükemmel bir lastik arazide ve düz yolda inanılmaz bir performansı var

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
evet ben de 700*35 kullanıyorum gayet memnunum birçok açıdan yol tutuşu akışı tavsiye ederim

yighitjan

Forum Bağımlısı
Tepki
292
güzel lastik ama bence sadece yarıslarda(1 kerelik)kullanılabilecek bi lastik.
Bi çift aldım,180 km sonra(Asfaltta) arka lastiğimin yanağı yarıldı,300 km sonrada ön lastiğin yanagında bi yarık tespit ettim.Performansı çok iyi ama dayanıklılığı çok kötü olan bi lastik.

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
racıng ralp i bende kullandım ilk başlarda iyiydi ama daglık ve kayaya gelmiyor çünkü yanakları çok zayıf en sonunda dişler eridi dişlerin oldugu tabaka inceldi ve diken cok rahatlıkla girmeye başladı bende çareyi maxxis larsen tt almakla buldum ama insanlar ilk başta lastigi hafifligi ve asvalttaki akısı için tercih ediyorlar

samsung

Daimi Üye
Tepki
194
şelenin dedigi gibi cross country kullanım için süper..fakat kayalık arazide:Skull-175 başka lastik aramanız gerekebilir....

ilyasss

Forum Bağımlısı
Tepki
208
bendede racing ralp var evet çok sağlam ve mükemmle tutuşu var lastik dişleri biraz eridi ve çok sık patlama olmaya başladı ve içinden çok inci bi tabaka kopmle soğuk yama yapıldı ve şu an gayet iyi tabi birazcık daha ağırlaşmış oalbilir ama 10 numara lastik yanii.......