Neden bu kadar satış yapılıyor?

ali tekintüre

Daimi Üye
Tepki
137
Peki bu kadar çok satış yapılması nedendir?ikinci el olarak acayip durumda bir sirkülasyon var.ve genelde o bahsettiğim, hastalık derecesinde yayılan markalarda..

Scudo

mustafa susam

Daimi Üye
Tepki
76
Bisiklet
Motobecane
aynı başlığı bende açtım "bunca klas bisiklet neden satışta" diye yine de anlamadım.

demirkan

Üye
Tepki
48
çok fazla ilan olabilir fakat bununla orantılı olarak çok alım satım olduğunu düşünmüyorum.
Alıcı ile satıcıyı buluşturan güvenilir bir satış ortamı bu tür forum sitelerinin kaçınılmaz bir parçası,bir de işin içine bisiklet girince muhabbeti ve alım satımı hiç bitmez.
Kimi 2012 modeli kovalar kimiside 1982.

iyi günler.

Kaan Bayhan

Forum Bağımlısı
Tepki
377
Bisiklet
Scott
Mtb den yol bisikletine geçmek için satılıyor.. bir kısmı parça yükseltmek için.. bir kısmı da nakit sıkıntısı için satılıyor Bence

Aydın Diricanlı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.871
Bisiklet
Specialized
Arkadaşın sorusundan anladığım , bu markalar söylendiği gibi çok iyi ise neden bu kadar çok satan var...!?

Bisiklet kullanımı ve pazarı her geçen gün katlanarak büyüyor.Böyle büyük bir pazarda sebebi ne olursa olsun 2.el satışlarda artacaktır.Herkesin kendine göre bir sebebi vardır.Kimi ihtiyaçtan, kimi yenisini istediğinden, kimi alıp beyenmediginden...Çok çeşitli sebepleri olabilir.

Emre Alp Özkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
114
bir süre sonra gerek rengi olsun gerek özellikleri olsun gerekte çok binmekten olsun insan bir süre sonra farklı birşey görmek istiyor. o yüzden de ortaya bu durum çıkıyor.

serhat dura

Daimi Üye
Tepki
120
Bisiklet
Carraro
biz buna kısaca "maymun iştahlılık" diyoruz ;)

mustafa susam

Daimi Üye
Tepki
76
Bisiklet
Motobecane
tamam ben şimdi anladım neden satışta olduğunu çünkü herkes benim gibi değil kimi maymun iştahlı,kimi alır satar,kimi başka bi bisiklet almak için,kimi kategori değiştirmek için ,kimi paraya sıkıştığı için ama ben bu vakitten sonra topladım crazy hop u değerinden 500 lira daha fazla veren olmadıkça bi de Annem için satmam gerekmedikçe sittin sene satmam .