ne yapsam ne etsem!?........

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
eveeeeeeet!..artık sona doğru geldiğimi hissediyorum..:p .. galiba, iyşallah, bi aksilik olmazsa nisan ayı içinde nihayet bi bisiklet sahibi olacam:) ..fakaaat 8 ay gibi bi süre araştırma yaptım fln fln..bisikletçilere gittim, bisiklet markaları öğrendim, bi çok video izledim, biçok şey öğrendim v.s....

şimdi aklımda bi kaç soru var yada sadece 1 tane soru var..

fiyatı yuvarlak hesap 1.500 e gelen bi CORRATEC X-VERT S04 alıp bisiklet olayına direk kafadan dalsam mı, yoksa 1.200 e fln gelen bi SEDONA SD-761 alıp, corratec'e vereceğim parayla SEDONA nın parçalarında değişiklik mi yapsam??? ne biliyim bi maşa fln ve ya başka bişey..

ya da, ya da 2007 KRON 'ları mı beklesem..........

ve, ve, ve 07 KRON lar ne zaman çıkıcak nolcak???????????

ya da sizin tavsiye edebiliceğiniz 1.000 - 1.500 arası bisiklet varmı??, yokhsa yukardaki gibi ucuz alıp malzemeleri değiştirmek daha mı mantıklı?..

Scudo

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
bence olaya direk kadrodan girmelisin malzeme kolay, toplama daha pahalıya gelir ama istediğin bişey olur hazır daha ucuz ama beğenmediğin daha sonra değiştireceğin çok malzeme olur .sana ben olsam ne yapardımı söylim .önce bir kadro alırdım.amortisör ve diğer malzemeleri forumdan yavaş yavaş toplardım hem ucuza gelir hem istediğin bişey olur.tabi acelen yoksa

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
toplamayı düşünmüyorum..8 ay almak için bekledim, toplamakla zaman harcamak istemiyorum..

• Beğen
Tepkiler: Özgür!