Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ne yapmalıyım ?

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Serbay Akar tarafından paylaşıldı.

1. Serbay Akar

Serbay Akar Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Arkadaşlar , elimde 7 senelik bir kadro var(büyük ihtimalle çelik, çünkü lastikleri, attırıcıları falan söktüm). Vites geçişleri falan beni deli ediyordu, yeni fren-vites seti falan mı taksam ? En fazla 200 bütçem mevcut. 1 sene sonra zaten yenileyeceğim bisikletimi . Resimlerini koyarım isterseniz :)

2. melek bulut

melek bulut Yeni Üye

Seviye:
    Resimleri yükleyin isterseniz. Bence seneye bisikleti yenileyeceksiniz, 200 tl şimdilik fazlasıyla yeterli.

3. oguzhanzed

oguzhanzed Kıdemli Üye

Seviye:
    eğer vites sistemi v.s kullanıma mani oluyorsa masraf yapıp kullanılır duruma getirmelisin.ama kullanımına engel olmayan bir sistemdeki bisikleti zaten bir sene sonra değiştireceksen masrafa girme.aynı şeyi bende eski bisikletime yaptım ki bisiklet almayı düşünmüyordum.bir anda bisikleti yeniledim eskisine yaptığım masraf hem boşa gitti hemde o masraf yüzünden daha üst donanımlı bisiklet alamadım.yada mümkünse bi şekilde olanla idare et ve yenisinin alımını daha erkene çek.

4. Serbay Akar

Serbay Akar Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    viteste çok sıkıntı yaratıyordu sinirlendim parcaladım bugün bisikleti :D resimleri yarın koyarım, lastikleri falan söktüm, o yüzden. Seneyede satarım acera seti diye düşünüyorum.

Sınav muhabbetim bittiği zaman, güzel bir yol bisikleti alacagım...