Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ne Yapmalı??

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında mcyc tarafından paylaşıldı.

1. mcyc

mcyc Kıdemli Üye

Seviye:
    Çarşamba akşamı kararlı adımlarla dışarı çıkılır. Kafaya konulmuştur, en yüsek ortalama rekoru kırılacaktır. Her şey çok güzel başlar. 6km gidilir, ortalama hız 21.xx km/s (neden xx yazdığımı birazdan anlayacaksınız)
    Derken yolda bir arkadaş görülür. Yanından geçip gitmek olmaz denir ve selam verilir. Hata 1! Bir iki sohbetten sonra arkadaşa ortalama hız gösterilir (hata 2!)
    Eli kilometre saatine doğru gider ancak uyarılır. Sakın herhangi bir tuşa basma. Tamam der ve nasıl, şuna mı basmayayım derken RESET tuşuna basar!!! Sinirlerim tepeme atar, özrü kabahatinden de büyük: "Merak etme 6 kilometre gitmiştin."
    Çantadan su şişesi çıkarılıp tüm şişe üstüne boca edilir. Aynı anda bazı sözler eşliğinde "orada ortalamalarım vardı benim! niye sıfırladın, basma hiç birşeye demedim mi" lafları ağızdan çıkmaktadır.
    Tüm moral sıfırlanmıştır. Antreman yarıda kesilir, eve dönülür. Bir 6km daha gelinmiştir. Geri dönerken ortalama hız: 8.5 km/s!!!

Artık ortalama hızımı yükseltmek için antremana çıkmak istemiyorum. Hatta antremana çıkmak istemiyorum!!!

Ben bu arkadaşa ne yapmalıyım?
    A- İlişkimi kesmeliyim
    B- İlişkimi kesmeliyim
    C- İlişkimi kesmeliyim

Ben A, B ya da C şıkkını değil D şıkkını seçtim, yani "İLİŞKİMİ KESMELİYİM!!!!"

2. Özgür!

Özgür! Bisikletkolik

Seviye:
    6 km de 21 km/h iyi bir ortalama değil zaten
    sen antrenmanlara devam et.arkadaşlarınla iyi geçin:)

3. mcyc

mcyc Kıdemli Üye

Seviye:
    çift amortisörlü yaklaşık 20kg gelen bir bisikletle, düzensiz yapılan antrenmanlarla, benim için en iyi ortalamam:D

4. Oksal Özdöl

Oksal Özdöl Onursal Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    sadece ortalamanı sıfırladı diye arkadaşınla aranı bozuyorsan problemi arkadaşında değil kendinde ara.ortalamanı istediğin zaman kaydedersin ama arkadaşının kalbini birkere kırarsın...

5. mcyc

mcyc Kıdemli Üye

Seviye:
    ya o sıradaki sinirimi anlatamam. bu konuda haksızım sanırım, bu sonuca ulaştım ama tüm hevesim kırıldı. bir de o sıradaki yılışık davranışları tuz biber oldu. olayı büyütüyor olabilirim ama ilk kez böyle yüksek ortalamayla gidiyorsunuz (normalde ortalamam 16 küsür) ve bir hareket yüzünden tüm çabanız sıfırlanıyor. tüm hevesim gitti açıkçası.

ya psikoloğa döndürdüm forumu da. kusura bakmayın arkadaşlar ama hiç heves falan kalmadı...

6. Oksal Özdöl

Oksal Özdöl Onursal Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    20 ortalama yaptı isen bunu senin bilmen yeterli km saatinde yazsa ne olur yazmasa ne olur...

7. emreden

emreden Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    ortalama bu, her gün yapabilirsin... ama ilişkileri eskisi düzeyine getirmeyi hiç bi zaman beceremeyebilirsin... arkadaşlara biraz daha toleranslı olmalıyız..