Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ne yapacağıma karar veremedim yardım !!!??!!!!

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ali Ç. tarafından paylaşıldı.

1. Ali Ç.

Ali Ç. Forum Bağımlısı

Seviye:
    garip bir sorun
    bu siteye yeni üye oldum mobilden birşey yapamadım şimdi ise pc başındayım şimdi arkadaşlar bende bir geotech bomber downhill var birde bianchi esprit

geotechi alırken 500 tl gibi ucuz bir fiyete aldım (mağaza açılışıydı) esprit ise eskiden kalma 4-5 yıllık şimdi ben espriti yol bisikleti geotechi ise tur bisikleti olarak

kullanabilirmiyim şuana kadar gördüğüm tüm tur bisikletleri tek amösitörlü benimki çift (forumda bomber la ilgili okuduğum yorumlar bu bisikletin değerini 100 -200 tl

ye indirdi (yani çok kötüleyen var) fakat şuana kadar ağırlığıyla ilgili birsorun yaşamadım çünkü okula korudan bisikletle gidip geliyorum tek sorun bende (o ağır

çantanın altında kalmak ve biraz kilolu olmak sorun çıkartıyor

Birde esprit ile neler yapabilirim

2. Ali Ç.

Ali Ç. Forum Bağımlısı

Seviye:
    Arkadaslar benden sonra konu açanlara 17 mesaj geliyo banA hiç kasıt falan mı var gerçi yeni uyeyim :)

3. Halil EROĞLU

Halil EROĞLU Aza

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Söylediğin marka model hakkında bilgisi olan arkadaşlar bu saatte online değil demek ki. Bilmeyen de boş yere yorum yaparak seni yanıltmak istemiyor. Diğer konular yoruma daha müsait olduğu için o kadar mesaj alıyor olabilir. Yarım saatte tüm derdinize derman olunmasını beklemeyin lütfen. Bazı problemler yıllarca tartışılıyor. Biraz sabır. Bilgi sahibi olanlar yardımınıza koşacaktır...