Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ne yapacağım ben bu bisikleti?

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Mesut D. tarafından paylaşıldı.

1. Mesut D.

Mesut D. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Beyler elimde torrini diye uyduruk bir marka var,her hafta bir yeri bozuluyor.Geçen hafta vites,bu hafta,pedal çıktı+aynakol yamuldu :boese157: Ya hep masraf hep masraf...Masraf yapmayıp,"çalıştığım parayı biriktirip yeni bir bisiklet mi alsam", diye birşey düşündüm ne yapayım arkadaşlar bezdirdi zaten 18,5 kilo öldürüyor.Arkadaşlar ne güzel biskletin var yeni alma diyorlar uyuz oluyorum anlamadılarki benim bisikleti 1 hafta.Kaldık,ışığım ve kilometrem diğeri booş Allah izin verirse bayramda köye gideceğiz,eğer bisiklet ile bir gelişme olursa yeni bisikletimide götürürüm toz-toprak...Lütfen cevaplarınızı eksik etmeyin arkadaşlar. :)

2. kerem sezgin

kerem sezgin Aktif Üye

Seviye:
    yaşın küçükse bayramda köye gidince bol bol el öp para topla yaşın büyüksede kimseye para verme o bisikleti de hurdacıya satabilirsin ağırlığına göre para veriyolar avantajlısın bu konuda :D bence para biriktir ve yeni bisiklet al...

Mesut D. bunu beğendi.
  3. yasinduran

yasinduran Kıdemli Üye

Seviye:
    yeni bir aşk derim ben :D

Sait Hislioğlu bunu beğendi.
  4. Mesut D.

Mesut D. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    şimdi her ay 200 tl alacağımı düşünürsek 2 ay 400 :rolleyes: bisikleti satarım bişiler olur 2. el carraro 419 buldum tam da bizim yerde :D http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-carraro-419-grunge-92990747/detay

:D Bakalım :D

5. kerem sezgin

kerem sezgin Aktif Üye

Seviye:
    bencede 2. el bisiklet daha uygun hem 200 tl nin dışında da gelir olur ben bazen bişeyler almak için kendimi seferberliğe sokuyorum 70-80 lira birikiyo 1 ayda ki zengin bir aile değiliz sıradan bir insan biraz kassa 70-80 lira biriktirebilir + bide çalışıcam diyosun 200 tl 2 ayda 560 tl 3 ayda 840 tl :D

Mesut D. bunu beğendi.
  6. Mesut D.

Mesut D. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Da dostum şimdi 2 ayda 560 olmazki 200+200 400 + 80 480 Yada bişey olur 220 - 240 tl alırım gibisinemi ? :D Bu arada telefon almıştım onun takisiti var ailem önce onu öde diyor :River-102

Dün neşet suyuna gittik gelip dolaşan bisikletcilere baktım Giant filan süperdi beya :D Bu arada 419 a ne diyorsun ?

7. yasinduran

yasinduran Kıdemli Üye

Seviye:
    kardeş bence iyi bi alet alana kadar bekle derim ben acele ile gidip sevmeyeceğin bir şey alıp başına bela alma :D

Mesut D. bunu beğendi.
  8. kerem sezgin

kerem sezgin Aktif Üye

Seviye:
    ayda 80+200 olursa 2 ayda 560 olur :D telefonu sat telefonla iş olmaz sen benim telefonumu fln görsen bi de bisikleti görsen ayranı yok içmeye bisikletle gidiyo s.çmaya dersin :D telefon 3310 gibi bişey markasını bile bilmiyom hiç te sevmem zaten bazı alanlara para harcamak istiyosak bazı alanlardan kısıcaz ya da çok zenginsek hepsine harcıycaz :D bu arada 419 hakkında bir düşüncem yok ben yol bisikleti dışındakileri çok sevmiyorum ama mtb ci arkadaşlardan yardım alabilirsin bu konuda

Sait Hislioğlu bunu beğendi.
  9. Ahsen Okyay

Ahsen Okyay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    bencede yeni bisiklet al. uğraşma benim gibi:) 500 tl ye ikinci elde sıfırda güzel bisikletlr var. 500ü biriktir gerisini boşver;) al bi tane

gok ve Mesut D. bunu beğendi.
  10. Mesut D.

Mesut D. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Şimdi bayramda köye gideceğimizi düşünürsek.. 20 gün kalacağız... Geriye 15 gün filan kalıyo o zamanda olmazki bisiklet hem köye götürüp süreyim diye.. ? Zaten acele etmeyeceğim parayı toplayayım o zaman alırım :in: peki 419 kötümü resimlerdeki ?

Hmm tamam ben hemen ilk aya takıldım :D zaten bu ayın parasını veremediler ama bu hafta veririler inşallah o paraya göre göre konuşuruz.Ama inşallah 200 ün üstünde olur :D

Ahsen abi peki 417 grunge ? onu indirimle alırsak ?
    Ya bi bu hafta şu para gelsin adam gibi konuşalım ne dersiniz konuyu hortlatırım ben :D

11. kerem sezgin

kerem sezgin Aktif Üye

Seviye:
    paran gelsin ona göre düşün hem sana önereceğim bisiklet salcano mostar o rahatlıkta o hızda o hafiflikte bisiklete ben binmedim yani çok güzel bir kombinasyon ve 0 ı 500 liraydı diye hatırlıyorum binip denedim gerçekten çok güzel bir bisiklet ama tipi hoşuna gitmeyebilir :D o bisikletin bi de 700c si var 28" jant onunla mtblerin hepsini geçersin hemde rahat bir bisiklet tam bir citybike kadro full aliminyum

Mesut D. bunu beğendi.
  12. Mesut D.

Mesut D. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Yok yaa City serisini sevmem MTB olsun yeter.Ara sıra toprağa girdiğim oluyor olmaz orada :) neyse arkadaşlar yardımlarınız için çook teşekkürler bu hafta tekrar konuşuruz :)

13. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Şimdiden kolay gelsin :) öğrenci haliyle zordur bisiklet almak,toplamak :)

Mesut D. bunu beğendi.
  14. Mesut D.

Mesut D. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Sağolun,hemde nasıl.. :)

15. Mesut D.

Mesut D. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Arkadaşlar hesap yaptım bu ay sonu 600 alacağım.Geçen ay 300 dü 2 ay 600.Bakın şimdi hesabı böyle yaptım 15 gün çalıştım geçen yıl,ama o zaman hiç birşey bilmiyordum, 15 gün yarım 1 ay tam toplam 300.Ama bu yıl herşey yapıyorum koca makineyi çalıştır laminasyon reklam ve tabela le ilgili herşey..Eee kaldı seçim ne yapapayım şimdi ?Beyler bu arada eski bisiklet satış işine bizim arklar 150 100 etmez diyor.Karşı komşunun oğlu bisikletsiz benim bisiklete talip 50 tl istiyor ona ne yapayım 60-70 olurmu ?

Başta Whistle Miwok 1053 v düşündüm sizce ?

16. kerem sezgin

kerem sezgin Aktif Üye

Seviye:
    70 i zorla bence bisikleti sat 70 e 600 lira alıcakmışsın paranı ele geçir zaten 670 tl olucak bence çok iyi bir bisiklet alınır ve bence çokta uçuk bir para verme bisiklete yok 1 kg hafif olsun fln deme normal güzel bisikletler var araştır tavsiyeleri al ona göre hareket et bence amortisörsüz bir dağ bisikleti al şehir içinde fln amortisöre çok gerek yok hatta hiç gerek yok ara sıra arazide kullanıcaksan da zaten çok fazla etkilemez emin ol kalın tekerlekler yumuşatıyor ben kilerden 60 tl ye almıştım bi dağ bisikleti 15 kg yoktur 26 " jant 1.90 lastik ama tipini beğenmezsin :D bi de donanım full çöktü

Mesut D. bunu beğendi.
  17. Atıl Güven

Atıl Güven Forum Demirbaşı

Adı:
    Atıl Güven
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    600 tl ve üstüne çok güzel bisikletler var
    Sedona
    Carraro
    Kron
    whistle ( 2.el bakabilirsin sıfırı gelmiyor diye biliyorum)
    gibi markaların modellerine bir bak
    Birde İlla sıfır almana da gerek yok çok temiz bir 2. el de alabilirsin.

Mesut D. bunu beğendi.
  18. kerem sezgin

kerem sezgin Aktif Üye

Seviye:
    Kron alma çok kötü şeyler duydum hakkında kaliteyi iyice bozmuş diyolar ama 2. el güzel kron bulursan da kaçırma önce dene sonra al
    CARRARO 904 PRIZMA MAN 2012 bu bisiklete bak derim mutlaka 12.9 kg 28" jant 700x35 lastik ve 580 tl senin yerinde olsaydım mutlaka bunu alırdım
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=103095 şu konuyada bak kron xc250 almadığına sevinen iyiki carraro almışım diyen bir arkadaşımız :D

Mesut D. bunu beğendi.
  19. ersen t.

ersen t. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    :D

Bunun mantığını gerçekten merak ettim?

Mesut D. ve Enes. bunu beğendi.
  20. kerem sezgin

kerem sezgin Aktif Üye

Seviye:
    ayrıca şunu da söyleyim bu mtb ler göze hoş gelir ama uzun bir yola çıkınca işin ne olduğunu anlarsın arkana bakıp bakıp bu kadar yoruldum ancak bu kadar mı yol gittim dersin benden söylemesi carraroyu kaçırma hata yapmış olursun ha full arazide kullanıcaksan o başka ama dış görüntüsüne kapılma sakın performansına bak