Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ne Yaman Çelişki...

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Mustafa KILIÇ tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa KILIÇ

Mustafa KILIÇ Kıdemli Üye

Adı:
    Mustafa Sedat KILIÇ
    Seviye:
    Ne Yaman Çelişki...

*Harvard Üniversitesi Ögretim Üyesi Prof. Dr. Gökhan Hotamisligil, obezite ve seker hastaligina sebep olan geni buldu.
    *Goethe Üniversitesi cerrahlarindan Prof. Dr. Tayfun Aybek, kalp krizini önceden haber veren "çip" gelistirdi.
    *Gaziantep Üniversitesi Plastik Cerrahi Baskani Doç. Mehmet Mutaf'in dudak yarigi konusunda gelistirdigi ameliyat teknigi,
    Fransa'da "en basarili teknik" kabul edildi.
    *Finlandiya Kuopio Üniversitesi Biyokimya Bölümü Ögretim Üyesi Doç. Dr. Neva Çiftçioglu, böbrek taslarina
    "nanobakteri" adi verilen bir mikroorganizmanin yol açtiginikanitladi.
    *Arkansas Üniversitesi Çocuk Elektrofizyolojisi Bölümü Baskani Doç. Volkan Tuzcu, çocuklarin kalp ritim bozukluklugunu
    isin kullanmadan tedavi eden yöntem gelistirdi.
    *Amerikan Nature Dergisi, Türk doktor Murat Digiçaylioglu'nun "beyin kanamasindan sonra hücrelerin ölmesini önleyen
    bulusu"nu duyurdu.
    *Harvard Üniversitesi Tip Fakültesi'nde arastirmalarini sürdüren Dr. Hande Özdinler, bugüne kadar islevi bilinmeyen Prion
    isimli proteinin beyin hücrelerinin yenilenmesi açisindan önemini ortaya koydu.
    *Houston Methodist Hastanesi Sindirim Hastaliklari Tibbi Direktörü Prof. Dr. Atilla Ertan, "ABD'nin en seçkin 10 hekimi"
    arasina girdi.
    *Istanbul 70'inci Yil Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Egitim Arastirma Hastanesi cerrahlarindan Dr. Cengiz Türkmen, ameliyat
    sonrasinda kirilmayi ve agriyi önleyen "omurlararasi sabitleyici" gelistirdi.
    *Memphis Üniversitesi Ögretim Üyesi Prof. Dr. Semahat Demir, ABD'de Bilim-Saglik Ödülü'ne layik görüldü.
    *Cornell Üniversitesi Kisirlik Merkezi Ögretim Üyesi Prof. Dr. Kutluk Oktay, kadinlarin menopozdan sonra da çocuk sahibi
    olabilmesini saglayan bir yöntem gelistirdi.
    *Columbia Üniversitesi Kardiyoloji Direktörü Prof. Dr. Mehmet Öz'ün yazdigi "You: The Owners Manuel" isimli kitap, ABD'de piyasaya çiktigi gün Harry Potter ve Da Vinci Sifresi'ni geride birakarak, 350 bin adet satti.
    *Türkiye Cumhuriyeti'nin Saglik Bakani, "keneden korunmak için pantolon paçalarini çoraba sokun" dedi. :))

fangornents bunu beğendi.
  2. Çamur

Çamur Aktif Üye

Seviye:
    şuan hayatta sağ olan siyasetcileri dedemin babası görmüş-dedem görmüş-babam görmüş-eeee bende gördüm-benim cocuğumda gördü eeeeeee hala görüyoruz bu gidişle torunumda görecek

yukarıdaki celişkiyi ancak böyle ifade edebiliyorum

3. Anıl(shopar)

Anıl(shopar) Forum Demirbaşı

Seviye:
    ifade etmek için bi sebep bi hareket bile yok herşey kendini gösterio sonumuz nolcak bakalım

4. Murat CER

Murat CER Onursal Üye

Seviye:
    rahmetli cem karaca'nın bir şarkısında geçerdi.... (yoksa 3 Hürel miydi :confused: )

"kıyamet değilse de bi şey kopmalı"

Mustafa KILIÇ ve Anıl(shopar) bunu beğendi.
  5. Mustafa KILIÇ

Mustafa KILIÇ Kıdemli Üye

Adı:
    Mustafa Sedat KILIÇ
    Seviye:
    Sanırım Moğollar'dı .